:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
acemhe sen tabakları sat Big Grin daha karlı olur Big Grin
Ara
acemhe
He yaw

Araba daha iyi 2012 model 45 bin liralık Big Grin
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
ZencefiL
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla çalışan bağyan olarak hiiiiiiiç öle sofra sanatıymış bilmem neymiş uğraşmam Big Grin Big Grin dinlencem yaaa karnını doyur kalk yiterli Big GrinBig GrinBig Grin

Big Grin zeytin peynir yeter zaten Big Grin
ya senin kocanda aç kalır be Big Grin

vur dedik öldürdün çok güzel çorba yaparım makarna yaparım Big Grin beni böyle kabul etsin artık napim Angel

kupır istiyom kupııııııııııııııııııııııııırr Big GrinBig Grin kupır dedimde aklıma kumpir geldi Big Grin
Ara
Xesar
tamam alan olmazsa haber ver kör topal bitane buluruz artık başımıza kalma sonra Big Grin
Ara
Xesar
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:He yaw

Araba daha iyi 2012 model 45 bin liralık Big Grin

Big Grin çok para istiyosun Big Grin
Ara
ZencefiL
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam alan olmazsa haber ver kör topal bitane buluruz artık başımıza kalma sonra Big Grin

Allahtan öyle derdim yok kısmetlerim çok da ben gitmiyom Big Grin hayır anlamıyom neyime talip oluyorlar Big Grin beceriksizim ben
Ara
Xesar
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam alan olmazsa haber ver kör topal bitane buluruz artık başımıza kalma sonra Big Grin

Allahtan öyle derdim yok kısmetlerim çok da ben gitmiyom Big Grin hayır anlamıyom neyime talip oluyorlar Big Grin beceriksizim ben

Big Grin
kadınlar duyduklarına erkekler gördüklerine aşık olurmuş Big Grin
o yüzden kadınlar makyaj yapar erkekler yalan söyler Big Grin Big Grin

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim Big Grin
Ara
ZencefiL
doğru bir söz katılıyorum Big Grin
Ara
Xesar
Özellikle düğün günleri gelinlere yapılan makyaja hayranım damadı kandırmak için Big Grin
Ara
ZencefiL
şimdi makyaj vaaar makyaj var hacıııığğğ hangini diyon sen ?Big Grin hele bi de konuya açıklık getireyim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 44 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 06:20 AM