:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bak ister inan ister inanma gecen sene turkiyeye geldigimde izine koye gittik ufak kuzende bilio benim korktugumu uzerime civcivi atti oldugum yere bayilmisim elimde deil korkuyorum :'(
ya cnm ben sana inanıyom çünkü benim bi arkadaşım var oda senin gibiydi
civcivden herşeyden korkardı yani
Ara
lobelya
abooo üstüne civciv mi attı kuseninn dövreydin eşek sudan gelene kdr Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya babam hasadini cikardi o ayri mesele ama birgun nisanlimla yuruyoz kopek ustumuze dogru geldi korkudan cocugun kolunu ole SIKMISIMKI sonradan baktim mosmor olmus acidim valla :'( korkan ben ceremesini ceken o oldu Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya babam hasadini cikardi o ayri mesele ama birgun nisanlimla yuruyoz kopek ustumuze dogru geldi korkudan cocugun kolunu ole SIKMISIMKI sonradan baktim mosmor olmus acidim valla :'( korkan ben ceremesini ceken o oldu Big Grin
ahh cnm ya köpek dedin mi benim bile tüylerim diken diken oluyo beni iki defa köpek ısırdı da ogünden beri korkarım ayyy
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
biz birgun piknige gitmistik koydeyiz ta dagin tepesine ciktik ama ogun bizi kurt kopegi kovaladi koye kadar en sonunda kopek kudurmus galiba vurdular yoksa bitmistik valla ogun bugundur basladi hayvan antipatisi bende
Ara
Yorgun Yürek
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz birgun piknige gitmistik koydeyiz ta dagin tepesine ciktik ama ogun bizi kurt kopegi kovaladi koye kadar en sonunda kopek kudurmus galiba vurdular yoksa bitmistik valla ogun bugundur basladi hayvan antipatisi bende
allah korumuş cnm ya sizi
Ara
CaNaT
sendede macera çokmuş be Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ehh iste
var biraz Big Grin
valla allah korudu dusunsene elimizde ne var ne yok attik
bikerede koydeyken boga kovalamisti Big Grin
o tam bi felaketti hatirlamak bile istemiyorum :yikildim:
Ara