:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
yaaa taş derken adrıana dan bahsettik ama madem istemeyon okey Big Grin
Ara
Av.bey
Haaaaaa öle desene ya tamam tamam geri aldım sözlerimi Big GrinBig Grin gözlerinin ne kadar güzel olduğunu söyleyen olmuş muydu? Big Grin
Ara
ZencefiL
çakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal Big Grin 180 derece döndün bea . bi adriana cık yüzünden Tongue
Ara
Av.bey
Dikkatini çekerim Adriana diyosun lütfen Big GrinBig Grin Allahım kendim için bir şey istiyorsam nâmerdim sırf anneme böyle bir gelin nasip et amin Big Grin
Ara
ZencefiL
güzel kız harbiden Big Grin sahsen öle bi sevgilim olsun istemezdm erkek olsaydım .. katil olurdum yoksa baktıklarında Big Grin
Ara
Av.bey
Evden çıkacağını kim söyledi :pBig GrinBig Grin yok o kadar değil ama ben hem kıskanç hem biraz psikopatım bu ikisi bir arada olunca çok kötü şeyler oluyor Big GrinBig Grin tecrübeyle sabit Big Grin
Ara
ZencefiL
e tamm işte düşünsene adrıana senin sevgilin abooooooovvv gelen geçen bida bakcak falan kıza bak yanındakine bak ta dedilermi alsana başına bela vur kır agzını yüzünü Big Grin
Ara
Av.bey
Big Grin şimdiye kadar öyle bir söz duymadım kimsede söylemez söyleyemez zaten bizimde bir şeklimiz var çok şükür Cool en nefret ettiğim şey yanımdaki kıza bakılması öldüresim geliyor ya yok yani amacın ne birader hayırdır noluyoz Big GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
meselaa dedm yaaa şimdi adrıanın yanında biraz pasif kalırsın kabul et Big Grin işte demek istedigim bu en iyisi güzel yakışıklı sevgili edinmememk Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin çirkinn meymeletsiz bişe bulsak iyi olurBig Grin
Ara
Av.bey
Yok ya genel olarak konuşuyorum ben Big Grin adrianayı ancak rüyamda görürüm Big Grin çirkinde olmasın ama ya güzel olsun güzel Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 38 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 08:40 PM