:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Av.bey
Neden kaldığını buldum..Big Grin

Hukuğa değil hukuka yazılır.sen adını doğru yazmıyorsun ondan küsmüş sana :p dersaneye gitmiyor musun?Millet soluğu dersanede alıyor valla Confused
Ara
ZencefiL
len aslında ben hiç yumusatmam harfleri kırk yılda bi yumusattım oda yanlış oldu Big GrinBig Grin gcen sene gittim bütünlemede ama dandik ti begenmedm bi işede yaramadı bilmıom napcamıı
Ara
Av.bey
Gitmelisin.hukuk tek başına öğrenebileceğin bir şey değil açıkçası.sadece hukuk değil diğer derslerine de katkı olur en azından.bilmiyorum çalışıyorsun pek vaktin olmayabilir ama varsa imkanın gitmelisin. Smile
Ara
ZencefiL
evet haklısın. ama şöle düşünuyorum hukuktanda gidince hocada anlatıcak bana okucak yani sonucta ezber bi ders benm sorunum ezber zaten Big Grin
Ara
Av.bey
Yanlış işte..hukukla ilgili bilgin yok..temel yok kısaca sen istersen kitapla gir sınava yine yapamazsın.ben insanlara bunu anlatmaktan yoruldum açıkçası Smile hukuk ezber değil yorumdur..sana orda kitapta yazanı anlatacak ama bunu sana yorumlayarak anlatacak..sen istediğin kadar oku, ezberle hiç bir işe yaramaz, sana soru sorulduğu an öyle kalırsın en fazla ezberlediğin 1-2 cümleyi söyleyebilirsin neden öyle olduğunu asla anlayamaz ve anlatamazsın.hukuk ezber değildir bunu bil yani yoksa hafızası iyi olan herkes yapabilirdi. Bilmem anlatabildim mi Smile
Ara
ZencefiL
hmmmm anladımmmmmmmmmmmmmmmmmm bnm temel yok o bariz belli zaten önyargılıyım cok Sad
Ara
Av.bey
Şanstan atarsın tutar geçersin onu bilemem ama alacağın ticaret hukuku var bir de.onu düşün bir de hukuk başlangıcı tic. yanında çıtır çerez yani Big Grin onun için hukukun mantığını anlamadan olmaz Wink bir de insanlar hep şunu düşünür hukuk fak.de okuyanlar kanunu ezberliyorlar gibi bir inanç var inanma külliyen yalan Big Grin
Ara
ZencefiL
uyyyyy hadi yaa Big Grin bende diıorum nasıl ezberlıolar Big Grin ya bilmıorum sözeli sevmedm hiç benm için matematk en güzel ders ama istedgim bölüümden terch yapmadım kısmet bakalım insallah bu sene geçicem Big Grin dua edin bana
Ara
Av.bey
Arkandan bir fatiha okurum merak etme Rolleyes Sleepy
Ara
ZencefiL
sınavı geçmem için ne hemen öldrdün yaahuu Sad
kırmızı çantamı çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ona bişe olmasınnnnnnnnnnnnnn
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 66 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 06:04 AM