:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
ZiBiDi_RoMeO
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok beee. Benim zibidi bir karde?im olamaz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin :yikildim:

biri benim adimimi andi bana mi oyle geldiConfusedmiley14: Confusedmiley31: Confusedmiley9: Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?leyecem seni evrene g?r?rs?n bak...Big Grin Big Grin Big Grin
a?kolsun k???m i?te yaw....Big Grin Big Grin Big Grin

?yi de Bana ne Big GrinBig GrinBig Grin

?aka ?aka Big Grin S?le evrene selam da s?le Big Grin
Ara
w00w
[quote=w00w]Yok beee. Benim zibidi bir kardeşim olamaz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:[/quote]

ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biri benim adimimi andi bana mi oyle geldiConfusedmiley14: Confusedmiley31: Confusedmiley9: Big GrinBig GrinBig Grin

Şey basıldık galiba Big Grin Evren.. Kardeşim benim Big Grin Nasılsın ? :yikildim: :yikildim:
Ara
w00w
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok beee. Benim zibidi bir karde?im olamaz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

?ey bas?ld?k galiba Big Grin Evren.. Karde?im benim Big Grin Nas?ls?n ? :yikildim: :yikildim:[/quote]
Ara
w00w
Yapmıyorum alıntı falan Big Grin Pardon alıntıları da mesajları da karıştırdım Big Grin
Ara
*TATLI BELA*
bak geldi kendisi de....Big Grin Big Grin
sen kendin s?le istersen.....
ya burda konu?mayal?m istersen yanl?? olmuyomu....
ZiBiDi_RoMeO
w00w almim seni elime kereste niyetine dikerim ataturk meydanina seniBig GrinBig Grin

sona gelen gecen kuş ustune micar haBig Grin
Ara
w00w
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:w00w almim seni elime kereste niyetine dikerim ataturk meydanina seniBig GrinBig Grin

sona gelen gecen ku? ustune micar haBig Grin

Tez zamanda bence ban yiyeceksin Big GrinBig GrinBig Grin Bir kerede argo kullanmasan di?imi k?rcam a?a Big Grin
Ara
ciciKIS
maşallah cicim çok yakışıklısın heheheheh
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
wOOw bida resmini koyma karde?im k?skananlar olabiler + nazar falan de?er mafazanallah. allah esirgesin e-mi Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-25-2024, 08:09 AM