:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaybolu?um....
MasaL_perisi
İsiyanbitmez meşgul ediyormuyum siziSmile
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?RADER NASIL G?L?YORUM ??MD? B?LEMEZS?N ?LLA KEND?MLE DE??L SEN?NLEM? KAVGA ETMEM GEREK?YOR....Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
YALNIZLI?IN KAVGA HAL? ZORDUR. EN ZOR HAL? YALIN HAL?D?R. ??MD? YANLIZLI?IN ?SYANB?TMEZ'LE ?EK?LM?? HAL? DE BU OLUYOR. AFFETT?REM?YCEM HERHALDE.......
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YALNIZLI?IN KAVGA HAL? ZORDUR. EN ZOR HAL? YALIN HAL?D?R. ??MD? YANLIZLI?IN ?SYANB?TMEZ'LE ?EK?LM?? HAL? DE BU OLUYOR. AFFETT?REM?YCEM HERHALDE.......

NE AFFI YA B?RADER ALLAH A?KINA G?T BA?IMDAN DESEM KOVDUM D?YE ANLAMAZSIN DE??LM?....
KAVGAYA SENDE KARI?INCA DAHA G?ZEL OLUR GEL YAN YANA D?V??EL?M....
Ara
YARGIÇ
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?siyanbitmez me?gul ediyormuyum siziSmile

PER?C?M K?MSEY? ME?GUL ETMEZS?N EM?N?M.....
Ara
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama biz ger?ek d?v??lerden yola ??kmad?k...
Ya da ben oyle alg?lamam?? te olabilirim...
Benim anlay???ma g?re...
?nsan kendiyle kavga etmesi...
Ruhun muhasebesi yapmas?...
Kendinden korkmas?...
?nsanlardan korkmas? sonuncundan de?il...
E?er ki insanlardan korkuyorsa ve ad? korkak olarak an?l?rsa i?te o zaman son olur o insan i?in...
Kendinden korkmak ba?ka bir ?ey...
Kendinle kavga etmektir...
?NCEL?KLE ?U "?ADES?Z?" UNUTMADI?IN ???N TE?EKK?RLER. SANIRIM YANLI?LARI UNUTMAYI SEVM?YORSUN. ORADA HATALIYDIM. YANLI? ?ER?TTEN G?D?YORDUM. AMA ?Z?R D?LEMEM. HATAMI KABUL ED?YORUM TAB?. ME?GUL ETMEK D?YE B?R ?EY FORUM ???NDE D???N?LEMEZ. ?STEMEZSEM CEVAP VERMEZD?M DE??L M?? BEN?M MERAK ETT???M SEN NEREYE KADAR KATLANAB?L?YORSUN. E??K BAYA GEN??M??.

GELEL?M. KORKAKLI?A. VERD???M ?RNE?? GER? ALIYORUM. SOMUT ?RNEK OLSUN ?STED?M BAS?T OLSUN. H??B?R KORKAK RUHUNUN MUHASEBES?N? YAPMAZ SEN?N SONUCUNA G?RE. AMA HER ?NSAN GECE UYUMADAN ?NCE YALNIZDIR. B?R KORKAK OLSA B?LE. KEND?YLE KONU?UR. KONU?MAZSA YA?AYAMAZ. B?R ?EY? D???NMEKTEN KA?INMAK DEMEK NE DEMEKT?R. O D???NCEY? S?REKL?LE?T?RMEK DEMEK DE??L M?D?R?.........
MasaL_perisi
Teşekürler...
Ama İsiyanbitmez gilba kavgayla meşgülSmile
Cevab almadığıma göreSmile
Ara
YARGIÇ
Cevap Geldİ.....
Ara
YARGIÇ
isyanbitmezi tanımak zaman alır tanıdıkça aldığı zamana değer olduğu anlaşılır....
Ara
MasaL_perisi
Katılıyorum korkaklar düşünür...
Ama kendileriyle kavga cesaretleri yoktur...
Konuşurlar da ama yine de kavga etmezler...
Kavga etmek kendi yanlışlarını ve kızgınlıklarını kendine yüklemek...
Sence onlarda bu olma ihtimali var mı
Adı üstünde korkak...
Cesaretli yoktur
Sence?
.............................................
Ayricada hataları kabulenmemiz...
Zaten özürü gereksiz kılıyor..
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NE AFFI YA B?RADER ALLAH A?KINA G?T BA?IMDAN DESEM KOVDUM D?YE ANLAMAZSIN DE??LM?....
KAVGAYA SENDE KARI?INCA DAHA G?ZEL OLUR GEL YAN YANA D?V??EL?M....
ONURDUR B?RADER.......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 09:33 PM