:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lincoln'e Vatandaşlik Teklifi!
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok ondan değilBig GrinSeni başka yere alırsak ya Kartal la ya Tanjuyla kavga edersinizTongueYada sohbet edersiniz maç giderBig Grin

abı yazık hıc yakısıyomu sana ıftıra atmak sor ademe bız ademle hıc kavga etmısmıyız Big GrinBig Grin

ama sohbete bısye dıyemem :tey::tey: ıkımızde dertlıyız felekten bı mac olur :tey::tey::tey:

bu maclara kızları tesvık etmek lazım :tey::tey::tey:
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı yazık hıc yakısıyomu sana ıftıra atmak sor ademe bız ademle hıc kavga etmısmıyız Big GrinBig Grin

ama sohbete bısye dıyemem :tey::tey: ıkımızde dertlıyız felekten bı mac olur :tey::tey::tey:

bu maclara kızları tesvık etmek lazım :tey::tey::tey:

Zaten sorun orda bir başlarsanız aşk şiirlerine yanarız ortaya bide masa kurmaya kalkarsınızBig Grin
Ara
Qetesh
Yapmayız öyle şeyBig Grin...
Ara
YARGIÇ
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapmayız öyle şeyBig Grin...

Külahımı postaya verdimBig Grin O seni dinleyecekTongueBig Grin
Ara
mhanyaxx
TÜRK FUTBULCU TÜRKİYEDE OYNARSA TÜRKİYE OLUR...
Ara
YARGIÇ
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TÜRK FUTBULCU TÜRKİYEDE OYNARSA TÜRKİYE OLUR...

Tamam işte bizde kendi kadromuzu kuruyoruzTongue
Ara
yüzsüzyüreq
Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:defansta manyaks canat creature gecelerın efendısı

ortasahayı tek basıma kapladım Big GrinBig Grin

forvette yargıc

ask sehıdı Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

bız bu kadroyla bırak gruptan vıkmayı dunya kupasını bıel alırız be:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

hıc bırınızı tanımıyorum ama kendınıze cok guzvenıyosunuz Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
Qetesh
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Külahımı postaya verdimBig Grin O seni dinleyecekTongueBig Grin

Olur ona anlatsamda olurTongue ...

Ara
CaNaT
yüzsüzyüreq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

hıc bırınızı tanımıyorum ama kendınıze cok guzvenıyosunuz Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

inanmak başarmanın yarısı bilmiyormusun SmileSmile
Ara
YARGIÇ
yüzsüzyüreq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

Güven güzel bir duygudurSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CimBom'a Lincoln müjdesi monita 1 443 10-07-2007, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: ask_sehidi
  Lincoln ve Hakan Şükür kadroda yok !!!! ask_sehidi 20 1,046 09-30-2007, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: monita
  Hasan Şaş güldürdü, Lincoln şaşırttı! Ñ•qρα кJмя 11 722 09-11-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: monita

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-18-2024, 06:37 AM