:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İftiracı Ati
GCLRNFNS
[quote=YARGIÇ]Bak bak hala konuşuyoBig GrinBu kadarına pes doğrusu sen beni satın alamazsın ben senin karanlık işlerini ortaya çıkardım işteBig GrinSeni vatan haini domdom Ati seniBig GrinBig Grin[/quote

peki tamam yaptımmm hindileri de tavuklarıda ben kaçırdımmm
ben bunları yaparken gözcülük eden sen deilmiydimmm yargıç bey amca dayı teyzee.....:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AtiLla aßime ßöLe iftiraLar atamazsınız o ßir meLek qißi insan moderatör feLan dinLemem yıkarım ßurayı :yikildim:

Varya esraBig GrinSende bi hainsin hani hiç sevmezdin Atilla abini hani bir sürü kötü iş yaptırmıştı sana Big GrinHani sana para verip bütün suçlarınızı PcKopata yüklemek için elinden geleni yapmıştı hani nefret ediyodun ne çabuk unuttun bunları::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AtiLla aßime ßöLe iftiraLar atamazsınız o ßir meLek qißi insan moderatör feLan dinLemem yıkarım ßurayı :yikildim:

saol zanımm yaa bi pckopatın yüsünden düştügümüz hale bak hele
kesildik biçildikk sapık oldukk be aaaa...:Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=YARGIÇ]Bak bak hala konuşuyoBig GrinBu kadarına pes doğrusu sen beni satın alamazsın ben senin karanlık işlerini ortaya çıkardım işteBig GrinSeni vatan haini domdom Ati seniBig GrinBig Grin[/quote

peki tamam yaptımmm hindileri de tavuklarıda ben kaçırdımmm
ben bunları yaparken gözcülük eden sen deilmiydimmm yargıç bey amca dayı teyzee.....:yikildim::yikildim::yikildim:

Hala iftira atmaktasın dimiBig GrinBig GrinGözcülük eden seni şikayet eden EsraydıBig GrinKümesin güvenlik kamerasına yakalanmışsınızBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
PCKoPaT
yettim yettimBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yettim yettimBig GrinBig Grin

Çok iyi bişey yaptın çok mutlu olduk anlatamamBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Varya esraBig GrinSende bi hainsin hani hiç sevmezdin Atilla abini hani bir sürü kötü iş yaptırmıştı sana Big GrinHani sana para verip bütün suçlarınızı PcKopata yüklemek için elinden geleni yapmıştı hani nefret ediyodun ne çabuk unuttun bunları::yikildim::yikildim:

ya yargıç bey amca yenge teyzee:yikildim: sen hakkımdaki bu kadar çok şeyiii nerden biliyosunn bana bi şahi,tt yada şahitler gösrterseneeee.....:hihi:hihi
Ara
CReATuRE
Horoz_Resimleri.jpg

ATİLLA BU ARKADAŞ SENİ SORUYOR NE DİYİM Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Rüya Güzeli
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Varya esraBig GrinSende bi hainsin hani hiç sevmezdin Atilla abini hani bir sürü kötü iş yaptırmıştı sana Big GrinHani sana para verip bütün suçlarınızı PcKopata yüklemek için elinden geleni yapmıştı hani nefret ediyodun ne çabuk unuttun bunları::yikildim::yikildim:
ßen suçu pckopata yükLemedim suçLu pckopattır kanıtımda duyqusuzun maqazin ßöLümünde wardır sayın yarqıçBig Grin
AtiLla aßimi hep sewmişimdir hepte sewerim kanıtınızı qösterin sewmediqime dair Big Grin

Atilla aßim sn sıkma canını moderatörLerde uçtu yakında adminde qeLirse şaşmam :yikildim:
Ara
PCKoPaT
yargıç aßi noLur ߀a öLmeden ßi kere Seni onLine görmek iStiorum Big Grin
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 03:01 AM