:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzellik Önemlimidir ???
ROSE
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bayan Rose ,

Bunları sizdn duymak , bir başka güzel . Teşekkürler ...

Sevg ...
rica ederim ...
Ara
SweetCandy
önemli olan tabikide ic güzelliktir, bende bunu yazmistim zaten..ama suan insanin disina göre toplumda yer ediniyor..cünkü insani kendine ceken dis güzelligi yani bakim iste bence bu heryerde gecerli olan birseydir..tamam bana göre yanlis ama bu malesef böyle..cok iyi anlatamadim ama kusura bakmayin...Smile
Ara
Firari Fırtına
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vur kadehi kırılsın kadehler fırtına Smile

Kadehlerin dili olsada , inleyen nağmeler bizi söylesede .

Biz sevdamızdan ve düşüncelerimizden vaçgeçemeyiz . Yaratılışımız bu değilmi .

Vur elbette kadehi paramparça olsun şu düzensiz dünya ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önemli olan tabikide ic güzelliktir, bende bunu yazmistim zaten..ama suan insanin disina göre toplumda yer ediniyor..cünkü insani kendine ceken dis güzelligi yani bakim iste bence bu heryerde gecerli olan birseydir..tamam bana göre yanlis ama bu malesef böyle..cok iyi anlatamadim ama kusura bakmayin...Smile

Anlattın bize , iç güzelliğin önemi ve yüreğindeki sevgi . Gerçek olan budur .. Gerisini boş ver be deli gönül ..

Sevg ...
ROSE
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önemli olan tabikide ic güzelliktir, bende bunu yazmistim zaten..ama suan insanin disina göre toplumda yer ediniyor..cünkü insani kendine ceken dis güzelligi yani bakim iste bence bu heryerde gecerli olan birseydir..tamam bana göre yanlis ama bu malesef böyle..cok iyi anlatamadim ama kusura bakmayin...Smile
herkesin kendi düşüncesine saygımız elbetteki var kusura bakılacak bi durumda yok bence sende kendince düşüncelerini paylaştın ....Seni anladım fakat bi parça açık kapı bırakmıştın bende orda yanlış dedim kendime göre Smile
Ara
SweetCandy
tesekkürler ikinizide..SmileSmile
Ara
ZeNiTH
Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz ..
İki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze , bundandır dibe vuruşumuz ..

Ferhat Göçerin Güzel Bi Şarkısı ..

Arkadaslar bende kullanıyorum bu kelimeyi ama sorum olacak ..

Karizma Ne Demek Big Grin
Firari Fırtına
Ricalar bizden olsun Nehir ...!!!
ROSE
rica ederim nehir Smile
Ara
Firari Fırtına
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz ..
İki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze , bundandır dibe vuruşumuz ..

Ferhat Göçerin Güzel Bi Şarkısı ..

Arkadaslar bende kullanıyorum bu kelimeyi ama sorum olacak ..

Karizma Ne Demek Big Grin

Kendini Hoş ve çekici sanan , kendisini dev aynasında gören küçük insanlar kendine karizma ismini takarlar . Bu geçersizdir zaten .

Oysa karizma olmanın değerini karşı size verirse sorun yok demekdir . Herşeyiyle dört dörtlük adam gibi adamsın iştee ..

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 01:06 AM