:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha fazlasıyla Biz(flash)
roket55
ya hem bırbırınıze cok yakısıyosunuz hem güzel bi birlikteliniz var ya gercekten sölücek bişi bulunmuyo
size ne diim allah mesut mutlu bahtıyar etsin
Ara
>As!_M€L€q<
saol kardeşş...allahım senide mesut bahtiyar eylesinn..
tatlı_cadı
ya ßen ßunu nasıL qörmem Sad
çok yakı$ıosunuz ma$aLLh Wink
Ara
-KUYYTUU-
harikasinisss Allh Tmaminaa Erdirsinn Kardeşimm Enüşteeee Meraba Bu Arada Big Grin
Ara
PeriKIZI35
Ne Güzel Paylaşimlar Bunlar, Iyiki Sizler Varsiniz Ya, Harikasiniz, Allah Mutluluğunuzu Daim Etsin Güzel Dostlar, Allah'a Emanet Olun...
Ara
PeriKIZI35
Inşallah Bende Sevdiğime Kavuşurum Ve Kaybettiğim Mutluluğu Yeniden Bulurum Ama Herşeyden önce Sağliğima Kavuşabilmeyi Diliyorum, Arkadaşlar Yakinda Ameliyat Olucam Dua Edin Bana... Sevgiyle Kalin...
Ara
>As!_M€L€q<
-KUYYTUU- Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harikasinisss Allh Tmaminaa Erdirsinn Kardeşimm Enüşteeee Meraba Bu Arada Big Grin
hehe saol canum bnm.....amin aminnnnnn
>As!_M€L€q<
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne Güzel Paylaşimlar Bunlar, Iyiki Sizler Varsiniz Ya, Harikasiniz, Allah Mutluluğunuzu Daim Etsin Güzel Dostlar, Allah'a Emanet Olun...
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sende allha emanet ol a ii dileklerin için çok tşk ederimmm
>As!_M€L€q<
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Inşallah Bende Sevdiğime Kavuşurum Ve Kaybettiğim Mutluluğu Yeniden Bulurum Ama Herşeyden önce Sağliğima Kavuşabilmeyi Diliyorum, Arkadaşlar Yakinda Ameliyat Olucam Dua Edin Bana... Sevgiyle Kalin...
inş arkadaşım inşş....
hep mutlu olman dileğiylee ..
bu arada çok büük geçmiş olsun allah yardımcın olsun Smile
PeriKIZI35
Inşallah Evlenirsiniz, Her Zaman Artan Bir Aşk Ve Yücelen Bir Sevgiyle Birbirinizi Sevebilmeniz Ve Değil Bir ömür, Sonsuza Kadar Mutlu Olabilmeniz Dileğiyle...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  istediğiniz gibi biraz daha küçük... gokhan199 6 910 04-02-2022, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: wildfang
  dAhA Coook vAr : pPp : )) eSrA_ 33 3,035 10-12-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: eSrA_
  Sempatikkıs&prensesS Gne Asqola bhen!Ylnıs bnar daha blrgin ve daha güsel(: SempatikKız 16 1,481 04-13-2007, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: SempatikKız
  Bi kez daha ben. :) blue_belial 41 3,550 04-04-2007, Saat: 07:28 PM
Son Yorum: CReATuRE
  işte bir gözlüksüz resmin daha... jackal beyi 10 1,202 12-04-2006, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: jackal beyi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 04:17 PM