:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pen.......sitenin en yakışıklısı:):)
EYVALLAH
bencede birçok kişi rencide edecek yorumlarda bulunmuş begenmiyorsan yapmaa kardaşşşş yada adam gib yapppp
Ara
EYVALLAH
cik_cik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben salak değilm zuzu..
sana öle bişe dien olmadıı allahım yarabbim yaa bu siteye ne garip insanlarr takılır oldu ne dedim ne anlıooo
Ara
EYVALLAH
yaraliyureq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senmisin sitenin en yakısıklısı :S
herkezz şu başlığaa taktı he kardaşım sitenin en yakışıklısı itirazın mı war??
Ara
MorciveT
Tamam canım, boşa polemik yapmayalım Big Grin gereken cezayı gereken kişiler almıştır... Biliyosunuz bu forumda hiç kimsenin bir başkasından üstünlüğü yoktur, benim diğer uyelerle aramda hiç bir fark olmadığı gibi, adalet burada olmazsa, her yerde isyan çıkar Smile

Tecrübeli üyelerimiz bilmeli hani Wink
Ara
EYVALLAH
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam canım, boşa polemik yapmayalım Big Grin gereken cezayı gereken kişiler almıştır... Biliyosunuz bu forumda hiç kimsenin bir başkasından üstünlüğü yoktur, benim diğer uyelerle aramda hiç bir fark olmadığı gibi, adalet burada olmazsa, her yerde isyan çıkar Smile

Tecrübeli üyelerimiz bilmeli hani Wink
ya bilion kavga çıkarma taraftarı deilim ama laflar kardeşime edilioo...susarım ama herkez kendince polemik yaratmaya çalışıo..
Ara
MorciveT
Canım, sen burda kimin hakkının yenildiğini gördün ; Smile neyse hadi bakim başka şeylerede bakalım Smile
Ara
EYVALLAH
tamam canım ben yoluma bakıom hemenBig GrinBig Grin
Ara
?L?M Mele?i
kurtili kardeş kendini çok beyeniosun allah sahibine bağışlasın ilk defa kendini beyenen seni görüorum:pSmile
Ara
ZeNiTH
Yakısıklısın Kardesim Allah Sahibine Bagıslasın..... Mutlu Olman DiLegimLe .. Smile
pusat41
Allah Sahibine Bagislasin Bende Forumun Agir Abisi Hehehehehe
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sitenin en çirkini bnm galiba (camden çektim yafff) iLLeth.! 11 746 04-11-2022, Saat: 06:58 AM
Son Yorum: wildfang
  işte sitenin ennn pesimisti... _PESİMİST_ 58 2,659 08-01-2007, Saat: 05:47 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 03:16 AM