:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kend?ne bak?p kend?n? c?rk?n gorenler varsa. baks?nda hal?ne sukrets?n!
EYVALLAH
şımar şımarr hakkınBig GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Big Grin aha sımardım

senıde gormedık ya, hele bı resım koyda
forum guzel gorsun
blue
ya bende k?r,sakat,yada b?le harbiden ?c? gibi bi?iy bekliodum..yok bee sende ??kret bence allaha ??k?r elin aya??n tutuo dieSmileg?sellik te ?nemlidir tabede her sey biyere kadar..kalbini temiz tut en g?sel sewgili sen olursun.we sedi?inde g?sel olur..buna emin ol..i?imde d???mda ii de?il gibi bi?i demi?sin..inanmad?m.c?nk? bu site sewgiye inanlar?n..dimi?hadi g?l?mse.her zmanda aynalara bak.maske takma yeteki ordaki cok yak??l???Smile
Ara
riukeen
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bende k?r,sakat,yada b?le harbiden ?c? gibi bi?iy bekliodum..yok bee sende ??kret bence allaha ??k?r elin aya??n tutuo dieSmileg?sellik te ?nemlidir tabede her sey biyere kadar..kalbini temiz tut en g?sel sewgili sen olursun.we sedi?inde g?sel olur..buna emin ol..i?imde d???mda ii de?il gibi bi?i demi?sin..inanmad?m.c?nk? bu site sewgiye inanlar?n..dimi?hadi g?l?mse.her zmanda aynalara bak.maske takma yeteki ordaki cok yak??l???Smile

i?te bi galatasarayl? ?rne?i helal olsun hayran kald?m Confusedmiley1:
Ara
blue_belial
saol blue Smile
isyanbitmez
Kendine bakıp kendini çirkin görenler varsa; çirkinlik onların bakışlarındadır.
Şükretmek için birinin eksikliğini görmeyi bekleyenler varsa; eksiklik onların şükür anlayışlarındadır............
blue_belial
isyanbitmez

foruma geldıgım gunden berı sana ısınamadım
senı gorunce cıkasım gelıyo forumdan
LUTFEN! benım yazılarıma yorum yapmazsan belkı daha ıyı hıssederım.

Kelıme sonlarına o kadar nokta koymakla bısey ıma etmeye calısıyosun herhalde ama
umrumda bıle degıl soyledıklerın yada yazdıkların.
def olup gıdersen sevınırım.
isyanbitmez
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmez

foruma geldıgım gunden berı sana ısınamadım
senı gorunce cıkasım gelıyo forumdan
LUTFEN! benım yazılarıma yorum yapmazsan belkı daha ıyı hıssederım.

Kelıme sonlarına o kadar nokta koymakla bısey ıma etmeye calısıyosun herhalde ama
umrumda bıle degıl soyledıklerın yada yazdıkların.
def olup gıdersen sevınırım.
FORUMDA BULUNDUĞUM SÜRECE KİMSEYE SOĞUK DAVRANMADIM. ŞU GERÇEKTİR Kİ KİMSE KİMSEYE ISINMAK ZORUNDA DEĞİL. BUNUN BEKLENTİSİ İÇİNDE OLMAKTA BOŞA KÜREK ÇEKMEKTİR. HERKES BİR SEBEP BULUP KARŞISINDAKİNDEN RAHATSIZ OLMA HAKKINA SAHİPTİR.
BENİ GÖRÜNCE FORUMDAN ÇIKASIN GELİYORSA ÇIK! İSTEDİĞİM KONUYA YORUMUMU YAPARIM. SEN BUNDAN RAHATSIZ OLACAKSAN OL!
TUT Kİ BEN DE ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM. FORUMA GELDİĞİN GÜNDEN BERİ SANA ISINAMADIM. SENİ GÖRÜNCE ÇIKASIM GELİYOR FORUMDAN. AÇTIĞIN KONULARDAN DA RAHATSIZ OLUYORUM. LÜTFEN BİR DAHA KONU AÇMA...
ŞİMDİ BU TİP İSTEKLERİN NE ANLAMI VARDIR VE BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR ONU DÜŞÜNMEK LAZIM. HER FİKRE SAYGINIZ OLMASINI BEKLEMİYORUM. BEN BİR KONU HAKKINDA DÜŞÜNCEMİ SÖYLEYECEKSEM SÖYLERİM. SÖYLEMEM İSTENMİYORSA DA SÖYLERİM. YETER Kİ DÜŞÜNCEM OLSUN. BUNUN İÇİN DE KİMSEYE SORACAK DEĞİLİM.
KELİME SONLARINDAKİ NOKTALARIN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ SEVİYESİZ BİR ANLAMI YOK. SÖYLEYECEĞİM VARSA SÖYLERİM İMALARLA UĞRAŞMAM. SÖYLEDİKLERİM YA DA YAZDIKLARIM UMRUNDA DEĞİLSE EĞER GERÇEKTEN CEVAP VERME BU DAHA İNANDIRICI OLUR.
"DEF" OLUP GİTMEK NE KADAR BU SİTENİN İÇERİĞİNE YAKIŞAN BİR KELİMEDİR MERAK EDİYORUM. SEN KENDİNE YAKIŞTIRDIKTAN SONRA BENİM İÇİN SORUN YOK. KARARLARIMI BU TİP NAHOŞ TAVSİYELER ETKİLEYEMEZ........
blue_belial
herkesı olmayan bu kıbarlıgına ınandırabılırsın
olmadıgın gıbı gorunebılırsın ınkar etsende
senın ıcın kendımı yorup yorum yapmıcam artık
foruma ılk gırdıgım gun yıne bole bı tartısmada sana bı sey demıstım
onu tekrar edıyorum ve su andan ıtıbaren senı oldugun gıbı
yanı degersız bır varlıkmıssın gıbı kabul edıcek ve kale almayacagım.
Rasgele.
happy yeliz
konu başlığından karşıma bi canavar çıkcak sandımSmileSmileSmile abartmışın sen hoşsun allah sevdiklerine bağışlasın SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 06:28 AM