:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hilueamk
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nazarlar korumal? seni,g?zlerinden g?l?mseme hi? eksik olmamal?,karanl?klar?n olamal? gece y?ld?zlar g?nd?z g?ne? e?lik etmeli sana karanl?klar?n ayd?nlanmal? ve o kocaman y?re?in en g?zel mutluluklara kavu?mal?...Sana dile?im Allah seni y?re?in kime isterse ona ba???las?n deli k?sBig Grin Sen her zaman ?ok de?erlisin ben foto?raflara yorum yapm?yomBig Grin o kadar ?ok g?zelli?in varki onlar? say?nca foto?raflara s?ra gelmez ama hepsi ?ok g?zel ??nk? i?inde sen vars?n ve iyiki vars?n....
y?lmazz ya sen bitanesinn bu formda benim i?inn te?ekk?r ederimmmmmmmmSmileSmile
Ara
EYVALLAH
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu kadar yorum yapm?slar, yaz?lcak b?sey kalmam?s
k?t? desem, buna bende ?nanmam.
te?ekk?r ederim arkada??m ben hala sana yapt?g?m gaftay?mm SmileSmile saolll
Ara
blue_belial
estgf , unut
EYVALLAH
ok büyüklerr affederr küçükleriSmileSmile
Ara
blue_belial
Smile )
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:y?lmazz ya sen bitanesinn bu formda benim i?inn te?ekk?r ederimmmmmmmmSmileSmile

Sende ?lesin can?m bitane e?in yok seninConfusedmiley31: ve te?ekk?re gerek yok seni tarif etmek i?in bir ka? kelime yetmez....
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende ?lesin can?m bitane e?in yok seninConfusedmiley31: ve te?ekk?re gerek yok seni tarif etmek i?in bir ka? kelime yetmez....
seninde janum gel bakam s?le Confusedmiley31: Confusedmiley31: benim i?inde aynenn biz buraya d?kmeyekk ?ok uzarBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninde janum gel bakam s?le Confusedmiley31: Confusedmiley31: benim i?inde aynenn biz buraya d?kmeyekk ?ok uzarBig GrinBig Grin

bencede canem d?kmeyek s?n?rs?z bi?i bu Big Grin:kral:
Ara
ciciKIS
maşallah bacıma bak nazar değmesin kısSmileSmile
Ara
*TATLI BELA*
BACIM ÇOK GÜZEL RESİMLER......
ALLAH SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN TATLIM......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 07:41 PM