:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciciKISSS
suskun_20
Allah Nazardan Saklas?n Smile
Ara
aSiK_CoCuq
MiqDem buLand? q?zLerim boZuLacak q?Bi oLdu YaFS CiciK?s Sen NiCk'i Deqi$tir benCe Smile Ya az q?Lsen Daha $irin C?Kars?n Benim 2 iNci MesLeqim FotoqRafC?L?k Hi? oLmam?$ Foto ve Sen q?Lmemi$sin aL?n ma ama SuraT?n MeymeneTsiz qiBi C?KM?$..Smile Ne?se Sen bEni D?veRsin $imdi DiDioRum Ben!
ciciKIS
aSiK_CoCuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MiqDem buLand? q?zLerim boZuLacak q?Bi oLdu YaFS CiciK?s Sen NiCk'i Deqi$tir benCe Smile Ya az q?Lsen Daha $irin C?Kars?n Benim 2 iNci MesLeqim FotoqRafC?L?k Hi? oLmam?$ Foto ve Sen q?Lmemi$sin aL?n ma ama SuraT?n MeymeneTsiz qiBi C?KM?$..Smile Ne?se Sen bEni D?veRsin $imdi DiDioRum Ben!
seni d?vmem kale de almam zuhahaha
Ara
aKMeL
ewt cicikısa yazdığına bak kaale alma canım Big Grin
Dr.Love
ipek tuzcuyla bi akrabal???n warm??
Ara
ciciKIS
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt cicik?sa yazd???na bak kaale alma can?m Big Grin
alm?om kanqi senin i?in koymad?m bikerem h?h dimi kanqi mcx:yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ipek tuzcuyla bi akrabal???n warm??
hay?r yoqBig Grin
Ara
Dr.Love
Yok yaw war sende bi benzerlik ama çözemedim gözlerine siyah şey çek neydi o herneyse ondan çek birine benzicen ama çözemedim çözünce sölicem Smile
Ara
ciciKIS
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok yaw war sende bi benzerlik ama ??zemedim g?zlerine siyah ?ey ?ek neydi o herneyse ondan ?ek birine benzicen ama ??zemedim ??z?nce s?licem Smile
peki siyah kalem ?ekerim ipek tuzcuo?luna benzerim ?ok istiyosan hehe Wink
Ara
Dj_Ako
gusel ??kmi? ama fake dierleri original da gusel saol oksss
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 03:07 PM