:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
hmmm mübarek gün ondandr Big Grin hafta sonunun da habercisi onunda etkisi var Big Grin e bide feriha var o daha büyük bi etken Tongue
Ara
Av.bey
Bana uygun olan 1. ve 2. Söylediklerin olabilir. Ancak 3. Asla. Bak şimdi moralim bozuldu Big Grin
Ara
ZencefiL
nihahahahaha sussss bana cevap verme seni terbiyesiz Tongue
Ara
Av.bey
Feriha geyikleri 1

Adını feriha koydum'un bu
haftaki çekimleri Hazal Kaya'nın
karda gözükmemesi sebebiyle
iptal edilmiş
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Feriha geyikleri 2

Feriha doğururken ölür,Emir
çocuğu kucağına alır;Adını Feriha
Koydum,der ve dizi biter. ahanda
buraya yazdım.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
ha ha ha çok komik kıskanmayınnn Big Grin boyu kısa olabilir ama essahtan güzel kız bak hemcinsime güzel diyorum bu olası deil ama cüce müce kaptımı taş gibi cocu ona bak Big Grin
Ara
Av.bey
Ben ne kıskanacam internetten aldım koydum Big Grin olay geyik yani daha neler war Big GrinBig Grin bitsede kurtulsak artık Big Grin imdaaaaat!
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha ha ha çok komik kıskanmayınnn Big Grin boyu kısa olabilir ama essahtan güzel kız bak hemcinsime güzel diyorum bu olası deil ama cüce müce kaptımı taş gibi cocu ona bak Big Grin

bu arada bu nasıl bir çelişki ya? Hem güzel diyosun hem de cüce diyosun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bırakın kardeşim şu kıskanmayan kız numaralarını Big Grin burdan tüm kızlara sesleniyorum! yok inandırıcı olmuyor yani zorlamayın kendinizi. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
ha haaaa sanki yıllardır var bu ikinci sezonu biticek bu sene abartılmıyo ezel gibi Big Grin
Ara
Av.bey
Ezel sanki 10 sezon yayınlandı ya Big Grin 2 sezoncuk yayınlandı güzelim dizi Sad
Ara
ZencefiL
ıyyyyyyyyyyyyyy bana bi ömür gibi geldi Big Grin
Ara
Av.bey
Bırak ya dizinin iyisinden anladığın belli.deve(emir) cüce(feriha) oynayın siz Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 02:17 PM