:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heya gittiler de gene çalışamıyom ben geldim işte buraya Smile

eh akşama kalacak desene işler
Ara
Yorgun Yürek
murat özür dilerim sen kal ben gidiom saten aranıza girmemem gerekiyodu
size ii konuşmalar ....
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok ben gidiyorum bende bir tuhaflık var bugün hadi size ii eğlenceler sonra görüşürüz ii bakın kendinize byee

yaw gel be seninle ne alakası var gel nere gidiyorsun sen bırak yaw
Ara
swettwizard82
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya dün msn de onu konuşuyordum muratla çok güzel olmuş diyorlardı oralar değişmişm baya merkez baya bi güzelleşmiş sanırım
EVET SAHİLİ ÇOK GÜZEL YAPTILAR GELİŞME VAR TABİKİ BELEDİYE GÜZEL ÇALIŞIYOR Confusedmiley12:
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat özür dilerim sen kal ben gidiom saten aranıza girmemem gerekiyodu
size ii konuşmalar ....

yuhunuz yaw seninlede alakalı değil be teyzoş sen nereye ikiniz de kalın bi bakalım ya Allah Allah konuşturtmayın beni hea :kizgin:
Ara
CaNaT
swettwizard82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EVET SAHİLİ ÇOK GÜZEL YAPTILAR GELİŞME VAR TABİKİ BELEDİYE GÜZEL ÇALIŞIYOR Confusedmiley12:

bide UYFOR nickli hemşerimiz var oda Samsundaydı oda merkezde sanırım onunlada tanışırsın oda akşamları geliyor sanırım
Ara
swettwizard82
Ya Niye Böyle Oldu şindi Murat Niye Gitti
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat özür dilerim sen kal ben gidiom saten aranıza girmemem gerekiyodu
size ii konuşmalar ....

iide esra sen neden kendine pay çıkardınki senlik bişey yok ortada
Ara
swettwizard82
Firsatim Olursa Açarim Akşam Güzel Bi Yer Burasi Hoşuma Gitti Gerçekten Hep Böyle Gider Umarim
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bide UYFOR nickli hemşerimiz var oda Samsundaydı oda merkezde sanırım onunlada tanışırsın oda akşamları geliyor sanırım

bu uyfor nickli üye bafralı değilmiydi ya ben öle hatırlıorum ama
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 48 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 06:17 PM