:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pardon yalnış anladım sanırım siz forum için sordunuz heralde evet genelde buralarda oluoyoruz tabi işim olmadığı sürece

ya murat senin yüzünden bende yanlış söledim bak tüüü sana
bende işim olmadığı sürece gün içerisinde buralardayım
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haha işte bak gördün mü sen istemiyon beni Sad

onuda nerden çıkardın bilmiyorumki sanırım bugün bende bi tuhaflık var en iisimi ben gideyim artık
Ara
swettwizard82
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin teyzoş seni istemeyenin gözü çıksın bea Smile

Burcu bizdende kimse kalmadı oralarda bende gidemiyorum
DOÄžRUDUR AMA GERÇEKTEN GÜZEL Bİ ŞEHİR SEVİYORUM BEN PEK BÜYÜK DEÄžİL AMA OLSUN
Ara
CaNaT
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teyzesinin bitane yiğeni beaa kimsenin gözü çıkmasın beyaa Smile

dimi be nasılsın bakalım hallettinmi işlerini gittilermi elemanlar
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onuda nerden çıkardın bilmiyorumki sanırım bugün bende bi tuhaflık var en iisimi ben gideyim artık

yaff nere gidion sen şaka yaptım ben hemen de alınırmış Big Grin
Ara
CaNaT
swettwizard82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DOÄžRUDUR AMA GERÇEKTEN GÜZEL Bİ ŞEHİR SEVİYORUM BEN PEK BÜYÜK DEÄžİL AMA OLSUN

ya dün msn de onu konuşuyordum muratla çok güzel olmuş diyorlardı oralar değişmişm baya merkez baya bi güzelleşmiş sanırım
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dimi be nasılsın bakalım hallettinmi işlerini gittilermi elemanlar

heya gittiler de gene çalışamıyom ben geldim işte buraya Smile
Ara
swettwizard82
BAKMA SEN ONLARA HEMŞERİM GİTMEEConfusedmiley13:
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onuda nerden çıkardın bilmiyorumki sanırım bugün bende bi tuhaflık var en iisimi ben gideyim artık

yok yok murat tuhaflık sende değil merak etme önceki konuyuda gördüm
seninle alakalı değil o ondan kaynaklanıyor anladın sen rahat ol Smile
Ara
adyge55
yok yok ben gidiyorum bende bir tuhaflık var bugün hadi size ii eğlenceler sonra görüşürüz ii bakın kendinize byee
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 03:16 PM