:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
anlat bakalım sıla nasıl dı maceralar Big Grin bide burdan duyalım :yikildim: geleceği gören kadın Tongue
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: pejhhhhhhh vakit kalırmı sana sılağğğ illa bi doldurcak bişe bulursun puzzle kitap gibiBig Grin

ama bn kesinliklen girerim evim oldu burasıı Big Grin

Yeeerim gir tabe hatta girin tabi Big Grin
Ara
ZencefiL
içim bi buruk oldu zaten canımda sıkkın Sad sıla anlatsanaaaaaaaaaa Big Grin
Ara
YasSmin
İçin nie buruk oldu
Ara
ZencefiL
bilmeemm senden dolayısııı bebem
Ara
YasSmin
Oyyy löpsüz etim benimmmm :glomp: aaaa nete girmesemde telefonlaşırız nlcek sanki Smile
Ara
sıla
yahu ne anlatayım işte öyle bir geçer zamanki nasıl geçti anlamadım Tongue 08.30da bi abşladım cam çerçeve silmeye 11,30da bitti Tongue Big Grin 3+1 ev cam sil perdeleri tak güçlü kollarım olduğu biliyolar o görevi bana verdiler Tongue Big Grin sonra da yer silip süpürme işine geçtim arada mutfak yerleştirmeye yardım etim odadan odaya hurç ve koli taşıdım bilmem ne böyle işte bitti geçti Tongue Big Grin yorgun değildim ama acayip uykusuz kaldım şimdi bile yatsam uyurum yani Big Grin ama çok güzel oldu ev cici böyle tam genç evi Smile güle güle otursunlar inşallah bi de İstanbulda olaydı süper olcaktı ama neyse artıkın Tongue Tongue
Ara
ZencefiL
:teytey: tamam bebekim muhakkakk! zaten sınavlarım olmadı zaman gece gündüz netteymBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
güle güle otursunlarrrrrrrrrrrr Big Grin güçlü kollarınına sağlıkkk Big Grin
Ara
sıla
aminnnnnn aminnnnnnnnnn İnşallahhhh Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 40 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:22 PM