:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
YasSmin
Terbiyeli sulu köfte, sigara böreeeee, komposto ama ben kola aldırcem inşallah maşallahhh Big Grin

Aynen dedi ne dedi dedi eee dedi dediklerimiz yemeğe karıştı sonra öle böle şöle derken dioz hala
Ara
sıla
he bugün meraklı olayım da burcum tuttu diyeyim bari :yikildim: bak evlilik teklifi alcan diye yazıyodu o çıkmadı mesela ama ben merakla beklemeye devam ediyorum :yikildim:
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin senn burcta bi tutuo bi tutmuo kafası eserse yaneee Tongue tam dayaklık Big Grin
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Terbiyeli sulu köfte, sigara böreeeee, komposto ama ben kola aldırcem inşallah maşallahhh Big Grin

Aynen dedi ne dedi dedi eee dedi dediklerimiz yemeğe karıştı sonra öle böle şöle derken dioz hala

ooooooooooooooooo Sad bizde hep mercimek çorbası içelim emi
Ara
sıla
öyle deme zenco keşke hep mercimek çorbası olsa bazen onu bile bulamıyoruz içecek Big Grin Tongue
Ara
YasSmin
Bend edün içtim hem evde hem işte kötüydü =S

Sılaaaa bekle bekle hiç pesedilir mi anam o teklif öle leb demeden gelcek daha Big Grin Sizin burçlar benimki gibi 40 yılda bi uymuoki Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin bazen onuda bulamıos hakkatten.. bi gün bi bakmışız içimizden mercimek ağacı yeşeriyo :lol:
Ara
YasSmin
Hahahaha toplar yeniden çorba yaparız nolcek Tongue
Ara
ZencefiL
hııııııııııııııı ölece gider bu :yikildim: deişik şeler yesek yaaa meselaaa kebap Big Grinüstüne dondurmalı künefe sıcak sıcak şöle kestikten sora uzucaaaaaaaakk mmmmmmm nefisBig Grin
Ara
YasSmin
Bismillahhh şişcem kıızm deme şöle aaaaaaaaaaaaaaaaaaa =D

Ama ne iyi giderdi ha
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 41 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 10:24 AM