:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
ooooooooo bu kültr parkı kuzenmden de duyduydum hee merak ettimBig Grin tabi cnm gez bn oturdum evde havada cok güzeldi yav malum dersler falan :/ haziranda gezmeye başlıcam bn Big GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
nihaahahahahaha eyvahlar olsuuuuuuuuuuuuuunnn :yikildim: ne cabuk geçti
Ara
YasSmin
Valla cnaım önc 35 m oyuncağı geldi sonra 45 m dediler adam 360 derece döndürtüyordu biz salak gibi 2 kere üstüste bindik korkmuonuz haa diyince bi haltar dönüo ortada didim =D Arkdşı bırakmştık yeter bana bi kere binmek diyince o bile bu sefer feci yaptılar dönceksiniz sandım dedi düşün orda yediğimiz rüzgrı Big Grin

Sılaaaaaaaaaaa hşgeldin =D Ahh patron ahhh bi hafta geç gelydin ya Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim:hemmmm anladummmm.. aman çok ilerlemeden ilaç filan iç de agırlaşma Big Grin

kim geç gelcek hahaha bizim patronmu hayatta katiyen asla never!!
Ara
YasSmin
İşlerine sadık bizim patronlarımz ondannn Big Grin
Ara
ZencefiL
ahhhhhhhhh sormaaaa yaaBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Sılaaaaa nere gttn gene =D
Ara
ZencefiL
oyundadr gineBig GrinBig Grin artık eskisi gibin ilgilenmıor bizlenn lütfen sıla yurduna dön evine dön sana çağrı yapıorum Big Grin
Ara
sıla
yok beeeeeee ne oyunu :S yoğun yoğun Tongue pöööffffffffff feci de uykum var 2ydi yattım puzzle yapıyoruz da Big Grin kuzen ecoş bizde kaldı bi saatte yattıktan sonra onla konuştuk kaçta uyudum bilmiyorum Tongue Big Grin
Ara
ZencefiL
oooooooooooooohhhhBig GrinBig Grin keyf yaptın yane e ptronda gelcek bugnde uyuyamssın kafanı koyup onun şimdi arıyacagı ne cok kişi var peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehh:teytey:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 21 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 03:55 PM