:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
ayyyyyyyyyyyyyyyyy kıyammmmmm yaaa Sad canımsın üzülmee..sevin aksine nasıl düşünüş seni..

o ayakkabı da hayyallah!! bi an önce akşma olsada eve gtsen ya :/
Ara
sıla
kalleş ayakkabı arkadan vurur :yikildim:
Ara
sıla
5 saattir çalışıyorum anca 3 mü olmuş :yikildim:
Ara
sıla
iyi değilimmmmmmm izin alıp çıksam mı ne Big Grin Big Grin Big Grin ruh sağlığım bozuldu sanırsam :yikildim:
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim: offff yaaaa süperdiiiiiii
Ara
YasSmin
Al işte sizin ayzdıklarınızıda arkaından okuyunca mektubun gülmekten öldüm :lol:

5 saattir çalışıom saat 3 olmuş daha bi 5 saat daha çalışman gerekcek kuzum Big Grin

Evvet kalleş ayakkabıcıklarım hedaye olmasa atıcam ateşe yansın aaaa öle böle deil ya converselerim bembeyaz arkası kırmızı oldu kanamaktan Sad
Ara
ZencefiL
iii gelmedi patronun yokluğu sana e amcam gidince böle oluoruz Sad ara gelsin olmaz böle:lol:
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Al işte sizin ayzdıklarınızıda arkaından okuyunca mektubun gülmekten öldüm :lol:

5 saattir çalışıom saat 3 olmuş daha bi 5 saat daha çalışman gerekcek kuzum Big Grin

Evvet kalleş ayakkabıcıklarım hedaye olmasa atıcam ateşe yansın aaaa öle böle deil ya converselerim bembeyaz arkası kırmızı oldu kanamaktan Sad

banada öle oldu topuklu gydgmde eve nasıl gttm hatrlamıorum valla..sen ne gydn kuzum?
Ara
sıla
bitse de gitseeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm Tongue Big Grin Big Grin lalalalallalaaaaaaa :teytey: Tongue
Ara
ZencefiL
:teytey: güneş açtııııııııııııııı oh siperr
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 45 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 09:19 PM