:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet açık havada bile olsa motor kullanırken sıkı giyinmek lazım ya hiçmi
akıllı ahmet filmlerini izlemediniz siz nasıl trt çocuğusunuz SmileSmile
akıllı ahmet mi ? kimdir ki bu tanımam ben onu ya bodrum çok sıcak ercan ya askılı bluzlar felan hala giyiniyor bende tabi ee tabi ben terliyken binince motora ilk defa yani bişi olmaz sanmıştım ama yanılmışım tabi işte neyse yarına bişeyim kalmaz herhalde
Ara
CaNaT
iyi ya dikkat et buda sana ders olsun ama bir daha yapmazsın
Ara
adyge55
Yani Bencede Ders Alinmali Yaşanilanlardan Sadece Bunun Için Deil Herşey Için
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani Bencede Ders Alinmali Yaşanilanlardan Sadece Bunun Için Deil Herşey Için
EVET ÇOK HAKLISINIZ ZATEN BUGÜNLERDE SÜREKLİ DERS ALIYOM YA BAKALIM ALLAH SONUMU HAYIR ETSİNBig Grin
Ara
CaNaT
aynen öyle ben dikkat ederim mesela öle şeylere ama bende herşeyden nem kapıyorum çok
hassas bi bünye var bende sanırım hava değişiklikleri hemen etkiliyo beni
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen öyle ben dikkat ederim mesela öle şeylere ama bende herşeyden nem kapıyorum çok
hassas bi bünye var bende sanırım hava değişiklikleri hemen etkiliyo beni
aman abicim dikkat et valla kimse hasta olmasın ya çok kötü allah korusun
Ara
CaNaT
öle ya ben dikkat ediyorum zaten bu havada gerçi buralar biraz serim hırka felan almadan çıkmıyorum
ama burnumunda maşallahı var karakaya barajı gibi hiç durmuyor Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öle ya ben dikkat ediyorum zaten bu havada gerçi buralar biraz serim hırka felan almadan çıkmıyorum
ama burnumunda maşallahı var karakaya barajı gibi hiç durmuyor Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig Grin aman sen yinede dikkat et
Ara
TutkuM
slm nasılsınız???
Ara
Yorgun Yürek
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm nasılsınız???
hoşgeldin sibel tşk sen nasılsın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 09:48 PM