:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
benim de allahtan çok üşüyen bi patronum var Big Grin hiç karışmıyo niye yanıyo bu petekler diye Big Grin
Ara
YasSmin
Batmasın kız yazık deme öle deme ağlıoooooooooooooooooo :lol:
Bu fatmagülü izleyince ona bağlıom direk kndimi ya :lol:
Ara
ZencefiL
fatmagül dn ne güzel bittti yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin eridim bttm
Ara
YasSmin
Nooodu noduuu bn sızmışım da accuk :lol:
Ara
Hasretiim
saat 5 olsun 3 gunluk tatile giriyorumm Big Grin
Ara
Hasretiim
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fatmagül dn ne güzel bittti yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin eridim bttm

Ben dün bakamadim kurtlar vadisi sagolsun Big Grin bugun bakmam lazim
Ara
ZencefiL
fatmagül mustafanın yarım bırakıp yaktıgı evn önüne gtti o anda mustafa geldi elini uzattı gel didelim dedi hayr dedi fadime sonra bunu zorla eve attı kendi evlerne o yanan a deil öptü fatmagül o öpnce kustu midesi bulandı aradı kerimi fatmagül burda die kerm hemen geldi mustfa kolundan vurdu kerimi Big Grin sonra kerim aldı silahı tuttu mustafaya fatmagül beni sevıosan çekmezsin dedi seni çok sevıorum dedi attı silahı sonra elini uzattı kerim el ele gttiler mustfada arkadan bakakaldııı Big Grin ayyyyy kerim yaaa nasıl sevıoo
Ara
ZencefiL
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben dün bakamadim kurtlar vadisi sagolsun Big Grin bugun bakmam lazim
ayyy şu kurtlar vadisinden nefret edıoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuumm babamda onu izlıoo bizde komsua gttik dier odanında tv bozuldu şansa Sad
:cokkizdim:
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fatmagül mustafanın yarım bırakıp yaktıgı evn önüne gtti o anda mustafa geldi elini uzattı gel didelim dedi hayr dedi [b][i]fadime sonra bunu zorla eve attı kendi evlerne o yanan a deil öptü fatmagül o öpnce kustu midesi bulandı aradı kerimi fatmagül burda die kerm hemen geldi mustfa kolundan vurdu kerimi Big Grin sonra kerim aldı silahı tuttu mustafaya fatmagül beni sevıosan çekmezsin dedi seni çok sevıorum dedi attı silahı sonra elini uzattı kerim el ele gttiler mustfada arkadan bakakaldııı Big Grin ayyyyy kerim yaaa nasıl sevıoo[/i][/b]

fadime kim kız :yikildim:
Ara
ZencefiL
fatmagüüüüllBig GrinBig Grin fadime kız o :lol:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 11:05 PM