:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AHH HİÇ SORMAYIN YA PAZAR GÜNÜ TAŞINDIM DA TABİ BEN MOTORLA TERLİ TERLİ GİTTİM GELDİM SÜREKLİ ŞİMDİDE HASTA OLDUM YA

ee motorla gidersin byle çarpılırsın umarım ders olmuştur bu sana tekrar geçmiş olsun
Ara
Yorgun Yürek
gusselim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nese ben sizleri sohbetinisle basbasa bırakim anladıım kadarı ile aranısa girmemem gerekio byeee..
aa olurmu hiç canım ya gitme bi yere hep beraber konuşuyoruz burada
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee motorla gidersin byle çarpılırsın umarım ders olmuştur bu sana tekrar geçmiş olsun
evet ya bidaha motor mu terliyken kesinlikle dersimi aldım saol tşk ederim murat tekrar
Ara
adyge55
yani ayrı gayrı yok her gelen sohbete katılabilir arada göremiyor olabiliriz kusura bakmayın bunun için
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ya bidaha motor mu terliyken kesinlikle dersimi aldım saol tşk ederim murat tekrar

nemli bu ür olaylar ders alıp tekrar yapmamak ben bu ışığı senden gördüm Big Grin
Ara
CaNaT
valla gusselim gitti galiba gelsene be ayıp oluyo ama hea Sad
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla gusselim gitti galiba gelsene be ayıp oluyo ama hea Sad
ercan sanırım benim yüzümden gitti güsselim ya SadSad
Ara
CaNaT
evet açık havada bile olsa motor kullanırken sıkı giyinmek lazım ya hiçmi
akıllı ahmet filmlerini izlemediniz siz nasıl trt çocuğusunuz SmileSmile
Ara
CaNaT
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercan sanırım benim yüzümden gitti güsselim ya SadSad

yok canım ne alakası var gelir simdi
Ara
adyge55
bencede senle alakası yok esra üzülme sen gelir birazdan
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 01:29 AM