:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
# Pè®iM§ii #
Napılıyo Onlaki Niye Ben Onu İsticemki Evdemi Kalmısss :yikildim::yikildim:
Ara
YasSmin
Ouwww süper olur harbi link ne ki yawwww Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:suyla karıştırınca meyve suyu olan toz değil miydi ya LİNK :yikildim:

Allahım Karnıma Agrılar Girdi :yikildim::yikildim:
Ara
sıla
tamam saçmalama sınırlarını zorluyorum ama idare edin deprasyon modundayken daha iyisi gelmiyo elimden Big Grin
Ara
YasSmin
REsim atarsın sen bana meleğim. Evd ekalmış kız kurusu o Big Grin Link deildi o ya tang di link hazır satılnıydı deilmiydi Big Grin
Ara
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam saçmalama sınırlarını zorluyorum ama idare edin deprasyon modundayken daha iyisi gelmiyo elimden Big Grin

Senin depresifin böleyse biz senden ders alalım biz accuk hastanlik oluoruz hahahahaa :SMILE30:
Ara
sıla
emeksiz link olmaz :yikildim:
Ara
# Pè®iM§ii #
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam saçmalama sınırlarını zorluyorum ama idare edin deprasyon modundayken daha iyisi gelmiyo elimden Big Grin

Sen Gene İyisin Ben Akli Dengemi Artık Kaybettiğimi Düşünüyom Amaaan Boşverin Big Grin

Kaybolsada Bişi Olmaz Saten Hiç Sewmesdim Keratayı Big Grin
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin depresifin böleyse biz senden ders alalım biz accuk hastanlik oluoruz hahahahaa :SMILE30:

düşün yani eğlenceli keyifli mutlu halimi Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Heee Şuuu Bahsettiğiniz Lıngırtadan İçilen Link Tamam Ya Bende Severim :yikildim::yikildim: Eee Kim Getiriyo
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 18 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 05:56 PM