:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:edi-büdü
lorel-hardi
hacivat-karagöz
tom-jery

gitti salaklar lorel-hardi'ye 800bin tom-jery'e de 200bin koydular

çıldırdım ya bu kadar salaklık olabilir mi diyolar ki tom kedi jery fare aralarında sürekli bi çekişme vardı sanki ama lorel-hardiyi hiç duymadık e be salaklar iki doğru cevabı olcak değil ya sorunun tom ve jery iki yakın dost değilse duymamış olsan da ötekiler dost demek ki

hey allahım yaratıyosun da niye böyle boşveriyosun sonra.... töbeeeee

ayyyyy yok artık yaaaaaa daha neLer okadar da olabilirmi :yikildim: :SMILE30::SMILE30: pehhhh ne hale düştk bunlar hiç çizgi flm izlemedimi ne olduklarını bılmıomuBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasmin izin cıktı gidebilirsin :yikildim::yikildim:

ne izni pardon kaçırdım... :ihih:
Ara
sıla
yav yaşları küçük dicem biri 85li biri 86lı küçük de değiller delirdim ya gerçi bunlar en normalleri
yine iki kız misafirlikte kullanılan ikram sehpasının ZİGON olduğunu bilemediler berjer şıkkına bile para koydular ya otur çıldır onları izleyip Tongue Big Grin Big Grin
Ara
sıla
KatRéééééééééééééééééééééééééééééééé
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne izni pardon kaçırdım... :ihih:
history ılık duş dedi bnde hamam dedm oda olabilir deynce sana izin cıktı dedm:yikildim:
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav yaşları küçük dicem biri 85li biri 86lı küçük de değiller delirdim ya gerçi bunlar en normalleri
yine iki kız misafirlikte kullanılan ikram sehpasının ZİGON olduğunu bilemediler berjer şıkkına bile para koydular ya otur çıldır onları izleyip Tongue Big Grin Big Grin

:yikildim::yikildim: bakalım daaa neler duycaz senden bn izleyemıorum pek ama çok komik yaaa nası bilemezler onuda:SMILE30::SMILE30:
Ara
YasSmin
History sende psikologluk falan varmı bursadasın yararlanalım bari varsa Rolleyes

Hamam mamam istemem sıcacık yatağım telefonumda full şarj bide kulaklığım yeterde artar bilem. Yok ekinezya çayı yok yeşil çay zaten tadları kötü ıyk :Yawn:
Ara
ZencefiL
:yikildim:history i bn çözemedim zaten
Ara
YasSmin
Birçok bilinmeyenli denklem gibi maşallahh Smile
Ara
ZencefiL
x y z t :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 51 Ziyaretçi