:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bursa / Kestel Organize bekliyorum anacım Tongue
Gelirim ben yakınmışız,,,Mudanya & Kestel vaoowwBig Grin
Ara
YasSmin
Çoook yakınız çok biri bi uc diğeri bi uc hahahaha Big Grin
Ara
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çoook yakınız çok biri bi uc diğeri bi uc hahahaha Big Grin
Bilirim Kesteli,Mudanya bi başka ama...Big Grin
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çoook yakınız çok biri bi uc diğeri bi uc hahahaha Big Grin

bursa gemlik ,setbaşı , bağLarbaşı buraları biliorum yakınmı yasmin ugrarım sanaBig Grin
Ara
YasSmin
Gemlik çoook uzak 1 saatlik yol en az kendi arabanla basarsan Big Grin Bağlarbaşı da var bi 45 dk çünkü ben kaplıkaya/mimarsinan tarafındayım ama Setbaşı merkez Big Grin Setbaşı olabiler =))
Ara
ask_sehidi
kendinize bi gps alın yaw o nerde bu nerde Big GrinTongue
Ara
ZencefiL
Big Grin biz böle mutluyuz...tamm bursaya geldmmi ziyaret ederm seni forum arkidaşım :yikildim:
Ara
YasSmin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilirim Kesteli,Mudanya bi başka ama...Big Grin

Ben bilmem bilmekte istemem oturmuyorum zaten burda çalıştığım yer Kestelde sadece Smile Mudanyayı güzelyalıyı bende bilirim canım her yaz ordayız yazlık var orda halamın Big Grin tabi 2 senedir tatilini yapan yok o başka Big Grin
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin biz böle mutluyuz...tamm bursaya geldmmi ziyaret ederm seni forum arkidaşım :yikildim:
Evet mutluluğumuz saadetimiz paha biçilemez =D Annaştıkkk ozamansa forum arkidişim beklerim :SMILE30:
Ara
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bilmem bilmekte istemem oturmuyorum zaten burda çalıştığım yer Kestelde sadece Smile Mudanyayı güzelyalıyı bende bilirim canım her yaz ordayız yazlık var orda halamın Big Grin tabi 2 senedir tatilini yapan yok o başka Big Grin
Güzelyalı(Burgaz) burasıda süper feribot iskelesi çevresinde süper kafeler var,huzur verici bir yer,ama yaz çok kalabalık.
Mudanya bambaşka,yaz kış huzur var,birde Cantık..offff
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 48 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 07:42 PM