:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
chatlaq
nbrsn yazgecesi Smile
Ara
flame
aşkın mapushane içinde ben mahkum gözlerin parmaklık ellerin gardiyan oldu içinde ben ziyan oldum...
Ara
fındık-s
komiğim komiksin komik Big Grin
flame
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:komiğim komiksin komik Big Grin
ne kadar komiksin acepp:kiyamam:
Ara
fındık-s
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kadar komiksin acepp:kiyamam:

çok komikim çoooooookkkk beni gören gülmeye başlıyo tipimde mi bişe var acaba hııı Tongue
flame
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok komikim çoooooookkkk beni gören gülmeye başlıyo tipimde mi bişe var acaba hııı Tongue

bilemiycem artık bence yerinden bi kalkıp aynaya bak eğer gülersen tipindendir ama gülmüyosan diğer şıklara bakcaz artık canııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm
Ara
fındık-s
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilemiycem artık bence yerinden bi kalkıp aynaya bak eğer gülersen tipindendir ama gülmüyosan diğer şıklara bakcaz artık canııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm

öyle miiiiiiiii peki baktım aynaya şimdi diğer şıkları alabilir miyim lütfeeennnnn aynaya baktığımda hiç gülmedim de Tongue
flame
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öyle miiiiiiiii peki baktım aynaya şimdi diğer şıkları alabilir miyim lütfeeennnnn aynaya baktığımda hiç gülmedim de Tongue

o zaman yaklaş bana doğru kulağına söleyecem çünküü burdan ayıp kaçar bebeğimmm:kizgin:
Ara
fındık-s
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zaman yaklaş bana doğru kulağına söleyecem çünküü burdan ayıp kaçar bebeğimmm:kizgin:

hiiiii ne diyosuuuuuunnnn duymamış olıyım ayıp kaçarsa bana da söleme zaten :pisik:
fındık-s
nerdesin yaaa beni herkes bırakıp gidiyoooo sen de git
ühüüüüüüü :'(

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 07:46 AM