:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
AsLı
bende seviyorum işte..secilmek için illa melek mi olmak lazım:'( :'( :'(
Ara
GCLRNFNS
serserim biz bilmeyelim kurcalamayalımdaaa ikinizin arasındaki geçenler sizin aranısda kalsınn kimsenin şimdi beyninize girmesine ve yorum yapmasına izin vermeyinnn kardeşimmm bunu kimse bilmesinnnn......
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende seviyorum işte..secilmek için illa melek mi olmak lazım:'( :'( :'(

melek olmaya gerek yok

söledım sana sevmeyenı sevmem sevenı gerı cevrımem Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
Psycho
vayh vayh niLer oLmusS burda yhaFsS
Ara
~uqqaLa~
aRkadaŞLar SaÇmaLamayın! HerhanGi ßriinizin GitmeSiyLe Sizin iÇn hiÇßiŞey deÄžiŞmez sonuÇta! SadeCe kenDinizi kanDırırSınız! meLek ßaŞkaSını SewiO di€ SuÇLu deiL. SerSeri De onU sewdiÄži iÇn keSnLiqLe suÇLu deiL ama ßunun çöZümü de ßurdan qiTmeyLe aLakaSı yoOq.t€q iLaCınız zaman Sizin herŞei zamanLa anLıyCaq we çöZeCeqSiniz. Wink aRanızDa oLan ßi TarTıŞma yüSnden DuyGuSuzDan GitmeYe kaLkıŞıoSunuz hiÇ akLa mantıÄža deÄžer ßişey mi ßu SizCe? ßidaha düŞnün. dediÄžim Gißi Sizin Tek iLaCınız Za-MaN!!!!!!
Ara
EndLess
alone bazı yasanan seylerı bılmıyosunuz onun ıcın benı yada onu suclamayın

bu ısın ne zamandan berı oldugunu bılmıyosunuz onunıcın fazla uzatmayın onun yolu acık olsun Allah mutlu mesut etsın canı sagolsun

ben yolumu cızdım
Ara
~uqqaLa~
yOo. ikiniS de SuÇLu deiLsiniz. haTTa öZr diLerim ߀n ßu oLayn eSqi oLduÄžunu ßiLmiodum :o hanGisi doqRuySa o oLsn Wink
Ara
GCLRNFNS
aLoNé Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aRkadaŞLar SaÇmaLamayın! HerhanGi ßriinizin GitmeSiyLe Sizin iÇn hiÇßiŞey deÄžiŞmez sonuÇta! SadeCe kenDinizi kanDırırSınız! meLek ßaŞkaSını SewiO di€ SuÇLu deiL. SerSeri De onU sewdiÄži iÇn keSnLiqLe suÇLu deiL ama ßunun çöZümü de ßurdan qiTmeyLe aLakaSı yoOq.t€q iLaCınız zaman Sizin herŞei zamanLa anLıyCaq we çöZeCeqSiniz. Wink aRanızDa oLan ßi TarTıŞma yüSnden DuyGuSuzDan GitmeYe kaLkıŞıoSunuz hiÇ akLa mantıÄža deÄžer ßişey mi ßu SizCe? ßidaha düŞnün. dediÄžim Gißi Sizin Tek iLaCınız Za-MaN!!!!!!

kıs aferin aynı benim gib konuşmussunn tıpkısının kopyası gibiiii....:hihi :hihi
Ara
~uqqaLa~
SmileSmile

Çnkü DediqLrin çoOoq doÄžru Wink
Ara
first
KOnu biraz derinlerde burası beni aşarrBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 99 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 03:13 PM