:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yenemuko
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizi Sıktıysam çok pardon Şamil bidaha bişi sormuyorum size bunalttımda sizi Sad

yok sıkılmadımda birden böyle sorular gelince birazcık kendimi sorguda gibi hissettim Big Grin
Ara
Yenemuko
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:profil icat olalı merlikte bozuldu zaten Big Grin
soru bile soramıyoruz Big Grin

demek silahtan sonra profilde bu kategoriye girdi Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok sıkılmadımda birden böyle sorular gelince birazcık kendimi sorguda gibi hissettim Big Grin
Hımm neyse bari ben de gidiyorum zaten siz Sohbete dewam edin
Bidaha sormayacam zaten herhangi birini bişey Sad
Ara
CaNaT
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyunlar sohbet bolumleri ilgilenmedigim bolumlerdir genel olarak..

Dikkat konusuna gelince belirli bir sebebi yoktur ilk dikkatimi cektiginizi yazdigimdada belirtmistim..Kisa surede zirve olusunuz cekti...

SmileSmileSmile

işte o zirve varya
ben oradan hiç inmedim ama biliomusun Big GrinBig Grin
size baba diyebilirmiyim
Ara
Yenemuko
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyunlar sohbet bolumleri ilgilenmedigim bolumlerdir genel olarak..

Dikkat konusuna gelince belirli bir sebebi yoktur ilk dikkatimi cektiginizi yazdigimdada belirtmistim..Kisa surede zirve olusunuz cekti...

SmileSmileSmile

peki oyunlar ve sohbet dışındaki ilgi alanlarınız nedir desem Big Grin

maksadım zirve felan yapmak değil ama nasıl zirve yaptığımı bilmiorum ben Big Grin
Ara
Yenemuko
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hımm neyse bari ben de gidiyorum zaten siz Sohbete dewam edin
Bidaha sormayacam zaten herhangi birini bişey Sad

güle güle gidinde ben soru sormayın felan demedimki istediğiniz zaman soru sorabilirsiniz
Ara
CaNaT
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek silahtan sonra profilde bu kategoriye girdi Big Grin

yanii eskidne böylemiydi ya
ne güzeldi profil neyin bilmezdik gül gibi geçinir giderdik soruların biri bin para
o zaman degerliydi tabi çok fazla bulunmuyordu Big Grin
neyse işte hepsi geride kaldı çok değişti zaman çoookk Big Grin
Ara
Yenemuko
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanii eskidne böylemiydi ya
ne güzeldi profil neyin bilmezdik gül gibi geçinir giderdik soruların biri bin para
o zaman degerliydi tabi çok fazla bulunmuyordu Big Grin
neyse işte hepsi geride kaldı çok değişti zaman çoookk Big Grin

eskisi nasıldı bilmiorum ama forumlarda genelde profil denen şey oluor sanırım yoksa yanılıormuyum pek anlamamda bu işlerden
Ara
K€$K!NßI¢@K
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki oyunlar ve sohbet dışındaki ilgi alanlarınız nedir desem Big Grin

maksadım zirve felan yapmak değil ama nasıl zirve yaptığımı bilmiorum ben Big Grin

Zaten bu isler istege bakmiyor heralde kendiliginden olusuveriyor..

Ilgi alanlarim cokda sayilmaz ama guzel ve anlamli olan yazilar hep alan icerisindedir..

Bugun ne oldu nasil olduysa alan disina ciktim...

Sohbet icin tesekkurler samil bey..Yeni sohbetlerde gorusmek dilegiyle ins..

Bu arada sizde biraz nefes alin..Baki Muhabbetle...

SmileSmileSmile
Ara
CaNaT
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eskisi nasıldı bilmiorum ama forumlarda genelde profil denen şey oluor sanırım yoksa yanılıormuyum pek anlamamda bu işlerden

sen 27 yaşında diilmisin nasıl bilmiyorsun Smile
bu arada bir soru daha yaşdaşız ya o bakımdan
doğum tarihin gün ay yıl gg.aa.yyyy şeklinde Big Grin
yengeç hangi aya tekamül ediyor ki Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 04:21 AM