:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
hoş geldin esra nbr nasılsın bu arada bugün buralarda pek olamayabilirim haberiniz olsun yani şu gelgit olayı gibi bişeyim bugün Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoş geldin esra nbr nasılsın bu arada bugün buralarda pek olamayabilirim haberiniz olsun yani şu gelgit olayı gibi bişeyim bugün Big Grin
HOŞBULDUM valla hastayım hasta oldum hayırdır neden bugün buralarda değilsin murat merak ettim şimdi Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HOŞBULDUM valla hastayım hasta oldum hayırdır neden bugün buralarda değilsin murat merak ettim şimdi Big Grin

öncelikle geçmiş olsun dün demiştim demi sana hasta olmadan tedbirini al die ama neyse olan olmuş artık umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşursun gelelim bana işlerden dolayı yani arada böle bi bakarım bi kaçarım beni idare edin artık bugünlük gerçi ilerki günlerde daha çok idare edinde diyebilirim Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öncelikle geçmiş olsun dün demiştim demi sana hasta olmadan tedbirini al die ama neyse olan olmuş artık umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşursun gelelim bana işlerden dolayı yani arada böle bi bakarım bi kaçarım beni idare edin artık bugünlük gerçi ilerki günlerde daha çok idare edinde diyebilirim Smile
Saol murat umarım iyileşirim bir an önce ama sanmıyom böle çalışırsam zor yani neyse bende fazla duramayacam sanırım ben seni idare edeyim sende beni Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saol murat umarım iyileşirim bir an önce ama sanmıyom böle çalışırsam zor yani neyse bende fazla duramayacam sanırım ben seni idare edeyim sende beni Big Grin

tamam bak bu ii bir anlaşma oldu tuttum bu anlaşmayı tşkler Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam bak bu ii bir anlaşma oldu tuttum bu anlaşmayı tşkler Smile
Confusedmiley17:Confusedmiley17: BEN TŞK EDERİM ANLAŞMAYI TUTTUÄžUN İÇİN Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17:Confusedmiley17: BEN TŞK EDERİM ANLAŞMAYI TUTTUÄžUN İÇİN Big Grin

yok olmaz ben tşk edecem Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok olmaz ben tşk edecem Big Grin
AMA BEN ÇOK HASTAYIM O YÜZDEN BEN TŞK EDECEM FAZLA YORMA BENİ Big GrinBig Grin MURAT
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMA BEN ÇOK HASTAYIM O YÜZDEN BEN TŞK EDECEM FAZLA YORMA BENİ Big GrinBig Grin MURAT

hıım doğruya sen hastaydın pardon siz ne derseniz o olsun hastalar nazlı olurlar siz ii olana kadar ne derseniz tamam Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıım doğruya sen hastaydın pardon siz ne derseniz o olsun hastalar nazlı olurlar siz ii olana kadar ne derseniz tamam Big Grin
AA AŞK OLSUN BEN NAZLI DEÄžİLİMDİR Kİ Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 10:55 PM