:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sudenaz
ehuehuehuehuTonguehaklısın galıba nazcan yeterlı ozman oksden sonra öss agır kacar cocuklugum oks den urkmekle gecmıstı ılkdefa topuklu ayakkabıya savaş acmıstım temayla bırlıkte temaya sölerız adımı deıstırır şükriye nasıTongueTongueTongue
Ara
HiqhVolume
ya mllet k.akamyn net gdp duruo uyuz oldm
Ara
ѕqρα кJмя
Big GrinBig Grin

ooo bi kıza gideck en güzL isim,hem seni de açar xD

ama bnm biLdiim tema bkmıo isim şeLerine sen poLis oLmadı jandarmya git xDxD
Ara
ѕqρα кJмя
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya mllet k.akamyn net gdp duruo uyuz oldm

baktm kusura Tongue

np cnm =)
Ara
HiqhVolume
çok anlayşlısın mert saol Big Grin
Ara
sudenaz
uyuşsun mert yaws TongueTongueTongueTonguetema babamın vakfı köpekim oluylar yaws yok gtarım oluylar ne dıosun ama gercekten ben sükriye ile zeytın isminı cok severım oyuncak ayıcıklarımın ismıdeTongueTongueTongue
Ara
ѕqρα кJмя
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok anlayşlısın mert saol Big Grin

huyum kurusun Tongue

sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyuşsun mert yaws TongueTongueTongueTonguetema babamın vakfı köpekim oluylar yaws yok gtarım oluylar ne dıosun ama gercekten ben sükriye ile zeytın isminı cok severım oyuncak ayıcıklarımın ismıdeTongueTongueTongue

hmm annadm Big GrinBig GrinD

kşke snde sude v naz koysaydn Tongue
Ara
sudenaz
dogarken sormadılarTongueTongue eger sorsalardı emın ol mertın dedıgı olmazsa gelmem derdımTongueTongueama naparsın işte haber vermeden anıden oldu zatı bılsem gelırım ama sartları var demegı unutmazdımTongueilahi mertTongueTongueTonguesana doyum olmaz hangı dolaptan bu muhtesem sorularTongueTongueTongue
Ara
ѕqρα кJмя
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dogarken sormadılarTongueTongue eger sorsalardı emın ol mertın dedıgı olmazsa gelmem derdımTongueTongueama naparsın işte haber vermeden anıden oldu zatı bılsem gelırım ama sartları var demegı unutmazdımTongueilahi mertTongueTongueTonguesana doyum olmaz hangı dolaptan bu muhtesem sorularTongueTongueTongue

iLahi deiL,mesnevî mértm ben Big GrinBig GrinBig GrinD

bn ayıcıkLarına sude v naz ismin koysaydn dedydm Tongue
Ara
HiqhVolume
ya bn biraz fransz kaldm konu ne :S Big Grin :$
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 50 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:53 PM