:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
abı var ama bakmıyolar bıze Smile Smile Smile Smile Smile
Ara
YARGIÇ
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hatun yok mu Smile ?

Olum dur ya bu karizmayla toplican bütün milleti başımızaBig GrinMesuta başlık isterimBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olum dur ya bu karizmayla toplican bütün milleti başımızaBig GrinMesuta başlık isterimBig Grin

yaw baslık parasını fazla tutta kımse almasın bızede hatıun kalsın :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
MorciveT
Ehum Smile yok nan ben kardeşime arıyorum hatunu Smile
Ara
EndLess
su yukarda yazdıgımı degıstıryorum

baslık parasını fazla tutta dıger arkadaslarada hatun kalsın

not : yanlıs anlama olmus basımın etını yıyolar burda kendımı cekeyım aradan :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
MorciveT
Allah herkesin kalbine göre nasip etsin. Çok olanı değil, tam olmuş olanı bereketlidir Wink
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah herkesin kalbine göre nasip etsin. Çok olanı değil, tam olmuş olanı bereketlidir Wink

ıste bu kadar Confusedmiley17: Confusedmiley17: Bencede Allah herkesın gönlune göre versın Confusedmiley17:
Ara
cady_funda
bendemi olsam acaba Smile bende varımmm banane banane ya arkadaşlar bişi söyliycem bu sitede sohbet kanalıolsa ya sadece haftasonları açılsın daha güzel olmazmı öyle bana katılan varsa el kaldırsın elleri gördüğümde evet gördüm derim nıhaha Big Grin
Ara
d€n!z kısı
günaydın
nasılsın cady_fundaSmile
wardı zaten kaldırmışlarBig GrinBig Grin
devilish_murder
siz neden bahsediyonuz Morcivet : Forum etik kurallarına uygun düşmeyen mesajlar kesinlikle yasaktır.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 31 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 05:24 AM