:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
yaw salla sohbetı verek bızım kardesı sana Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
djseninim
kardeşin kabul edecekmi ben razıyım :yikildim:
Ara
EndLess
eder yaw nıye etmesın eder herhalde :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: bende melege talıbım cıfte dugun olar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:olar olar çok güsel olar ama kardeşin ben beğencekmi hani çirkindim yaa ben öyl ediyodun
:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:doru cırkınsın ama :yikildim::yikildim: nıkahta tul varya basında hıc bısey anlamaz evlenene kadar sonra bosanamöazda :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:gitt yaa tüşmüş belki duvak takımıcam ayrıca ben senle akraba olmak istemiyom şimdi kardeşinl evlenince sen bana yenge mi dicen ayrıca ben çirkinim küstüm sana gittt:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
yaw ıstemıyosabn yenge demem be ufff merak etme onurunda senı alcanı zannetmıyorum adamın pesınde petek dıncoz dolasıyo senı naapsın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:petek dinçözz haa laa daha bu akşam brad pitt beni istemeye geldi:yikildim::yikildim:ayrıca ben iş olsun diye koca arıyom belki acılarımı unuturum ben intikam almadan ne sevgili nede koca bulurum:yikildim::yikildim:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
en Sonunda emoda oLduq.:yikildim: im015yy3.jpg
Ara
EndLess
yaw gardasım senı ıstemıyomus sordum brıtneye sözu varmıs :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 05:20 AM