:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şu Anda Canın Ne Yapmak istiyor ?
TutkuM
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazın siz bunları bi kenara intikamım acı olacak yaşasın kötülük Big Grin
:hayir::hayir::kizgin::kizgin:şiddetle kınıyorum seni:hayir:dikkat et...ayağını denk al bakem..hişştttt yavaş ol...
Ara
adyge55
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hayir::hayir::kizgin::kizgin:şiddetle kınıyorum seni:hayir:dikkat et...ayağını denk al bakem..hişştttt yavaş ol...

tarif edersen denk alırım ayağımı Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
demi sibelim yaa kın kın kınn murat sana Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
TutkuM
:kizgin::kizgin::kizgin: akıllı ol dedim o kadar:kizgin::kizgin:
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demi sibelim yaa kın kın kınn murat sana Big GrinBig GrinBig Grin

ne demek oluo bu kın kın kın Big Grin
Ara
TutkuM
murat abi bak önce sağ ayağını diğer ayağınla düz tutacaksın hepsi bu işteBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı::kizgin::kizgin::kizgin: akıllı ol dedim o kadar:kizgin::kizgin:

olmazsam akıllımımı alırsın Big Grin sorun değil olmayan bişeyi nasılsa alamazsın Big Grin
Ara
TutkuM
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek oluo bu kın kın kın Big Grin
:yikildim::yikildim:koptum esram ya o kın kın ne ya şey gibi:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:allam ya gece gece:yikildim:
Ara
TutkuM
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmazsam akıllımımı alırsın Big Grin sorun değil olmayan bişeyi nasılsa alamazsın Big Grin
abi yoksa nie baştan demion beni uğraştırıonBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat abi bak önce sağ ayağını diğer ayağınla düz tutacaksın hepsi bu işteBig GrinBig GrinBig Grin

tmm abla saol aydınlattığın için Big Grin

ama öle yaptım bi bakmışımki gözümü yerde açtım Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su Anda Neyi ALkisLamak iSTerdiniz! €BeRimSin 12 854 04-03-2022, Saat: 07:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Şu anda dinlediğin şarkı ? Tam1_MaynaK 12,380 148,427 01-06-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Şu Anda Moraliniz % Kaç.... Yorgun Yürek 630 13,554 03-23-2021, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: badelie
  Telefonunuzda Şu anda kaç kontör var? :) chatlaq 848 15,488 03-13-2012, Saat: 05:54 AM
Son Yorum: Av.bey
  Şu Anda Kiminle Olmak isterdiniz..... Melek06 132 4,842 02-20-2011, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Classiic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-27-2024, 04:58 PM