:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNabiN
ok. tatlım bb
Ara
ZeNabiN
hatırlayamadın kaçıyon demi . hahahahahah
Ara
ѕqρα кJмя
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana ne dedim sende bu çene varken yetmes sana 10000 filan. sendeki çene kimsede yok. Allah seni alana yardım etsin

yanns son zmnLarda siz konuşuyosnz dikkatini cezbederm Big Grin
Ara
ZeNabiN
Sen sanki boş duruyosun. orda burda formu fır dönüyosundur. iki kere susup gözümüzü boyamaya çalışma beyfendi
Ara
PCKoPaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanns son zmnLarda siz konuşuyosnz dikkatini cezbederm Big Grin
ahahaha Chok dooru ßi teSpitBig Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen sanki boş duruyosun. orda burda formu fır dönüyosundur. iki kere susup gözümüzü boyamaya çalışma beyfendi

Big Grin

sn geLdn bn sustm nieyse geçemiorm seni düşk çenneeLi Tongue
Ara
ZeNabiN
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin

sn geLdn bn sustm nieyse geçemiorm seni düşk çenneeLi Tongue

bi kere senin çenen benim çenemi geçer . sen beş yere laf yetiştirebilecek kapasitedesin.arkadaşım. kendine haksızlık etme şimdi. benim ağzım ısırmaya müsait. eeee asırlardır wampiriz. seninki de konuşmaya
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana ne dedim sende bu çene varken yetmes sana 10000 filan. sendeki çene kimsede yok. Allah seni alana yardım etsin
bide bende warBig Grin:yikildim:bulduq birbirimisi:yikildim:
onu ben alcam için bana yardım etsin dimiTongueBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ßen kaChtım hade... anneme yardım etmem laSım öSünüSe Lüx dawranınBig GrinBig Grin Sizi öSLicem anacımBig Grin
benim annemede yardım etseneBig GrinBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi kere senin çenen benim çenemi geçer . sen beş yere laf yetiştirebilecek kapasitedesin.arkadaşım. kendine haksızlık etme şimdi. benim ağzım ısırmaya müsait. eeee asırlardır wampiriz. seninki de konuşmaya
bende wampir karısı oldumBig GrinBig Grin:yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 46 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 10:22 AM