:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

Çok değişti çok :yikildim:

höyytttt :cokkizdim:
Ara
sıla
iyi akşamlar kankam Smile ben çıkıyorum öptüm görüşürüz ışığımı da öp benim için Smile
Ara
Yorgun Yürek
Güle güle kankam bende öptüm Allaha emanetsin Wink
Ara
klavyem
bayağı yoğunmuş bugün burası neyse herkese merhabalar..
Ara
Nare
klavyem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayağı yoğunmuş bugün burası neyse herkese merhabalar..

Merhaba klavyem.. (:
Ara
kı@ymı@k=)
herşey için çok çok sağolun çok güzelde günlerim geçti burda. aama daha fazla kalmayı düşünmüyorumSmile buraya giripte muhabbet ettiğim sadece 1 kişi kalmıştı. baktımdaa.. ben olsamda oluur olmasamda olur hayat ona güzel. o yüzdenn gitme vakti gelmiştir. ayrıca bi konu açmadım krililik olmasın diye. hadi Allaha emanet olunuz.
Ara
klavyem
nereye gidiyosun gitmek zorunda değilsin gitmesi gereken biri varsa o da benim..
Ara
klavyem
bu böyle nereye kadar gidecek bilmiyorum ama ben çok sıkılıyorum onu biliyorum..koskoca sitede kimse yokmu yaa
Ara
PCKoPaT
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herşey için çok çok sağolun çok güzelde günlerim geçti burda. aama daha fazla kalmayı düşünmüyorumSmile buraya giripte muhabbet ettiğim sadece 1 kişi kalmıştı. baktımdaa.. ben olsamda oluur olmasamda olur hayat ona güzel. o yüzdenn gitme vakti gelmiştir. ayrıca bi konu açmadım krililik olmasın diye. hadi Allaha emanet olunuz.
Bu kararı almanda saçma sapan bir konunun rolü yok değil mi? =/
Âh be.
Ara
Nare
Var klavyem..
Hoş geldin PcKoPaT (:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 27 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:18 AM