:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şu Anda Canın Ne Yapmak istiyor ?
adyge55
yazın siz bunları bi kenara intikamım acı olacak yaşasın kötülük Big Grin
Ara
TutkuM
esram tehditi duydun muBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: murat kötü bir haberim var bizden başka kimse yok forumda :yikildim::yikildim::teytey:
:yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey:ne güzel bize kaldı forumdemi sibelim bide murat Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
eywah herkes terketmiş foruma ölemi e ne yapsınlar baktılar durum kötü çareyi kaçmakta buldular Big Grin bendemi kaçsam acaba Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazın siz bunları bi kenara intikamım acı olacak yaşasın kötülük Big Grin
zaten yazılı bea murat sen şimcik tehdit mi ediyon bizim gibi güzel ve akıllı cici kısları yakıştıramadım valla Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey:ne güzel bize kaldı forumdemi sibelim bide murat Big GrinBig Grin

beni sayma esra size kalsın forum ben istemem yeterki beni bırakında gideyim Big Grin
Ara
TutkuM
:hayir::hayir:kaçısın kurtuluş olmaz murat:hayir:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eywah herkes terketmiş foruma ölemi e ne yapsınlar baktılar durum kötü çareyi kaçmakta buldular Big Grin bendemi kaçsam acaba Big Grin
akılından bile geçirme daha içli köfte ve çiğ köfte yapacan bide sarma Big GrinBig Grin :teytey::yikildim::yikildim: demi sibelim
Ara
adyge55
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten yazılı bea murat sen şimcik tehdit mi ediyon bizim gibi güzel ve akıllı cici kısları yakıştıramadım valla Big GrinBig Grin

yooo kim etmişki sizin gibi cici kızları pardon cadı kızları tehdit Big Grin
Ara
adyge55
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hayir::hayir:kaçısın kurtuluş olmaz murat:hayir:

çattık bea gece gece Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su Anda Neyi ALkisLamak iSTerdiniz! €BeRimSin 12 854 04-03-2022, Saat: 07:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Şu anda dinlediğin şarkı ? Tam1_MaynaK 12,380 148,428 01-06-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Şu Anda Moraliniz % Kaç.... Yorgun Yürek 630 13,563 03-23-2021, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: badelie
  Telefonunuzda Şu anda kaç kontör var? :) chatlaq 848 15,496 03-13-2012, Saat: 05:54 AM
Son Yorum: Av.bey
  Şu Anda Kiminle Olmak isterdiniz..... Melek06 132 4,891 02-20-2011, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Classiic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 06:27 AM