:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
Sevgili Arkadaşlar;
Konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.Ip adresinin aynı olma durumu tek bir şeyle açıklanabilir o da şu şekilde.Bu kişi her kim ise Esra arkadaşımızın siteye girmek için kullandığı internet kafelerden birinden sitemize girmiştir.Amaç tamamen huzur bozmaya yöneliktir.Konu ile ilgili Esra arkadaşımızın bir kabahati yada art niyeti yoktur.İnternet kafelerde kullanılan modemler ortak olduğu için bütün bilgisayarlardan aynı numaranın çıkması doğaldır.Esranın sürekli kullanmış olduğu numara ile bu numara uyuşmamaktadır.Hepinize iyi eğlenceler dilerim.
Sevgiler...
Ara
CaNaT
teşekkürler yargıç
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]bende tşk ederim...
kız isyan ediyodu yaaa...
[/COLOR]
Ara
YARGIÇ
Biz sizlerin huzuru ve rahatı için varız arkadaşlar bu tarz durumları en kısa sürede ulaşacağınız yönetici arkadaşlara lütfen bildirin bizlerde gerekli şekilde inceleyip en iyi ve doğru kararı verebilelim.Her arkadaşımız bizim için değerlidir unutmayın meyve veren ağaç taşlanır...
Ara
pptya83
Sevgili Esra dün seninle ilgili Toprak yolla ben konuştum zaten okumuşsundur.Senin adına dikkatli olmaya çalıştım yıne de umarım seni kıracak herhangi bir durumum olmamıştır.Neyse sana geçmiş olsun.İnşaallah bi daha böyle şeyler yaşanmaz.
Ara
firat
:yikildim: YAŞAMAK İÇİN YANİ KENDİMİZİ KENDİMİZ GİBİ YAŞAMAK İÇİN NEKADAR ÇABA HARCIYORUZ BAŞARA BİLİYORMUYUZ YOKSA TAKILIP KALIYORMUYUZConfusedmiley18:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ne 1000 mesgı yha bLe gidrse 350 de kaLcq ßu knuBig Grin
Ara
d€n!z kısı
ben q€LdİmSmile
ѕqρα кJмя
ainen zeynep Big Grin

yazmıo ki artk buraya kmse Sad

hoshgeLdn a$km :yikildim:
Ara
d€n!z kısı