:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
emre-altan
Big Grin bi şart daha olsun bu kadar kolay anlasılmasın daha zorlu rakiplerimiz olsun abla Big Grin ne kadar ugras o kadar iyidir Big GrinBig Grin
Ara
riukeen
benim kafamada yattı iki üyelik ben sevgili yaratabilirim kendime bitane o zaman Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
sıla
hee tamam bu nasıl şart 2 :uyanık olunması tercih sebebidir yakalanan siteden atılır bütün nickleri banlanır Tongue :yikildim:
Ara
emre-altan
işte budur Big Grin ben oglum icin bi profil yaratıcam Big Grin o hep babasına destek werir Big Grin mustyde sevgili yaratcakmıs Big Grin abla sizde yaratın bişeyler bak forum nası neseleniyo Big GrinBig Grin
Ara
sıla
yaratıcılığınızı hayranlıkla akip ediyorum hele mustafanın süper yani kendi kendine aşkım fln dicek bi kaç psikiyatr arkadaşa inceleticem durumunu tek doktor karar veremez sanırım Tongue
Ara
emre-altan
herkes icindeki özlem duydugunu yaratıcak ablaBig Grin bende oglumu konsuturcam bu zamana kadar hic konusmadı forumda konussun en azından Big Grin
Ara
sıla
aslında fena fikir değil kim ne olmak istiyosa o olcak sen baba musti sevgili diğeri anne başka biri patron fln Big Grin
Ara
emre-altan
yeni kişiliklerle tanıscaz iste abla Big Grin buda forumuna yeni bi isim getiricek Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
sıla
isim sorun değil şizofrenik duygusuzlar diye değiştiririz Tongue Big Grin
Ara
emre-altan
işte 2010 yaz kreasyonumuz bu olmalı abla Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 11:04 AM