:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kim kime yakisiyor
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bölee sap gibi ortada kalıcam:yikildim::yikildim::yikildim:

kalmazsın merak etme kalmazsın sanada bı tane buluruz :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalmazsın merak etme kalmazsın sanada bı tane buluruz :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ben buldum ona Big Grin
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melek nıye guluyonkı yakısmazmıyı
nayıııırrr nolamazzz biz kardesiz amaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
denizkısı & Serseri127
Ara
d€n!z kısı
denizkısı & Serseri127Big Grin
izmitli_peri
bu serseri kım ya.bı bu serserıyle bıde melekle dıyaloğum olmadı.denıs kısı serserıyle senın yakınlık mesafen nedır erkek arkadasınmı canım Smile Smile ya salakca bulmayın sorumu tanımıorum fazla bılgım yok cunku.bende barı denız kısı & serseri dıyım Smile Smile
Ara
intractablechild
PaSCHaM:k: gülgüzeliii

kardeşlerim benim bunlar yawwww....
Ara
Leader
Admin & Admin Big Grin
Rüya Güzeli
Big Grin tolga abi foruma bişeyler yazmayalı uzun zaman oldu sni gördügümüze sewindikBig Grin

masal perisi we masal yüzlü
Ara
Leader
Bende sizleri özledim. Her akşam girip çoğunuzun mesajlarını okuyorum ama yazmıyorum Smile

Chatlak_GirL & Petetong Big Grin

Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin tolga abi foruma bişeyler yazmayalı uzun zaman oldu sni gördügümüze sewindikBig Grin

masal perisi we masal yüzlü

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 53,386 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 16,836 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
Son Yorum: wildfang
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,600 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 20,760 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  hangi şarkıyı kime armağan edersin ? CReATuRE 120 6,243 04-22-2011, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 11:35 PM