:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
AsLı
benimde canım cok sıkılyo..e gel bari sende..nasılsın serseri??
Ara
PCKoPaT
Amanın!! ßen girmiiim aranıSa Big Grin
Âh be.
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde canım cok sıkılyo..e gel bari sende..nasılsın serseri??

ne olsun be aslı canımız sıkılıyo bırı gelsede msn muhabbet sarsak dıye beklıyom sen nasılsın aslı
Ara
AsLı
aynı işte can sıkıntısı..sen bir selin i bekliyosun gibi geldi bana..
Ara
Melek06
ee anlatın ne ettiniz bugunBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynı işte can sıkıntısı..sen bir selin i bekliyosun gibi geldi bana..

yok yaa selını beklıyorumda ben kım olursa olsun önemlı degılç canım sıkılıyo bıraz muhabbet sarcak bırı olsa yeter önceden bırı vardı kusuz sımdı ıyıce canım sıkılıyo
Ara
AsLı
canım sıkıldı be meleğim,sende hiç pas vermedin..bütün gün sarkı dinleyip durdum..
Ara
Melek06
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım sıkıldı be meleğim,sende hiç pas vermedin..bütün gün sarkı dinleyip durdum..
amam bu gun temislik neyi yaptık anca bitti bende hemen foruma daldım :yikildim: yoksa pas vermemmi sana bütün paslar sana olsun tut bak atıyom:yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
ooppss tuttum hadi..Smile mujkss yorulmussundur sen simdi,gel nescafe yaptım sana..
Ara
Melek06
ohh iyi olur valla Smile saol ellerin dert görmesin allah bize bagıslasın ttuttun altın olsun:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-04-2024, 07:49 PM