:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Pessimist
Alıntı: aa aramızda kukla mı var sen o mu yoksa....hiç belli olmuyordu da Big Grin
bi demek istediğini anlatabilsenBig Grin ama kuklalar belliBig Grin
happy yeliz
neron Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa aramızda kukla mı var sen o mu yoksa....hiç belli olmuyordu da Big Grin

bak terbiyeli oll o benim arkadasımm burdaki herkes benim arkadasımmm kimin ardından laf sölense karsısında dururummmm... bu kim olursa olsun
emin ol o senin ardından bu cümleleri kullansaydı onada herşeyi sölerdimm......
Ara
neron
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadasım ole saldıracağına ne olduğunu anlat fırtınaya emrehana diyorsun kendi baska kimlikte geliyorsun

senin arkadaşın ben değilim karıştırdın :yikildim:
Ara
Pessimist
Alıntı:
sana tekrar söylüyorum :! bilmeden konuşma:! sen de bayansın dedim değil mi:! sana birisi namusuna laf etse ne dersin hanfendi :! aa evet evet öyleyim mi:! ama ben demem buna da karışamazsınız :!

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ZeNiTH
Alıntı:
insanlıktan bahsedene bakın yaa:yikildim: kaşarlı tost yemiş de sanırım aklına geldi yazmış da kaçmış...bir de cesaretten bahseder...asi&mavi hııı :yikildim: sıfatlarını sağa sola yazmış ama demese de olurdu biliniyordu zaten :yikildim: tabi buraya göre değil :yikildim: yeni mi anladı :yikildim: zaten bilinen bişi bu da:yikildim: hakaret etme yeteneği epey yüksek...millete çamur atar ama çamur nedir :yikildim: bunu da siz bilin :yikildim: gidiyormuş :yikildim: :yikildim: yönetime ders vermiş aklı sıra:yikildim: kimin umrunda merak ettim :yikildim: fırtına da olmuş mutlu_q :yikildim: ne denir ya körler sağırlar birbirini ağırlar:yikildim: :! ama dikkat:! ..milletin namusuna çamur atmak erkeklik değildir:! namusa laf ederek ve sırıtarak kaçan adama ne denir onu da siz bulun:!

Sen Dün Gece aldın Cevabını Sus Artık ..
Konuşacaksan da Sen Bilirsin ..
Tilki Ava Çıktı Nede Olsa ...
happy yeliz
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi demek istediğini anlatabilsenBig Grin ama kuklalar belliBig Grin

katılıyorum kanka SmileSmileSmile

bu arada sen hala beni anlamadınnn sana diyorumkiii git onu bul bu tür lafları ona söleeeeeeeeee ......
Ara
happy yeliz
neron Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin arkadaşın ben değilim karıştırdın :yikildim:

insan olan herkes arkadasımızdırrrrrrrrrrrrrrr
Ara
neron
bir erkek tutup da bir bayanın arkasından namusuna laf ederse yeliz hanım !!!! buna ne dersin..bilmiyorsun karışma olur mu....kim ne dediğini bilir!!! sor da öğren arkadaşına o zaman ne demiş !!!
Ara
Pessimist
Alıntı:
senin arkadaşın ben değilim karıştırdın :yikildim:

ben insanlara arkadasım derdim ama senin istediğin napim sende insan olmayıverBig GrinBig Grin
neron
aaa asi gelmiş..........tilki
sen misin sen tilkiysen ben kuyruğunum beee...çok biliyorsun sen zaten cvp alan yok da veren var Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 48 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 10:32 AM