:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şu Anda Canın Ne Yapmak istiyor ?
TutkuM
esra inan ne iyi olardı sabaha kadar iç sonra kalktığında kahceleri iç üst üste sarhoş olmak isterdimBig Grin
Ara
TutkuM
esracım şarkıda söyleriz dimeBig GrinBig Grin uzun havada olsun :Big GrinBig Grin bak ben çok ağlarım söyleyimBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
ahh ahhhh demi ya sonra sarhoş bi şekilde işe gitsek ne ii olardı Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
tmm alır gelirim ama aldığımın hepsini içeceniz içmeseniz olmaz Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esracım şarkıda söyleriz dimeBig GrinBig Grin uzun havada olsun :Big GrinBig Grin bak ben çok ağlarım söyleyimBig Grin
aaa ne demek koyarız ibodan sarhoşu beraber ağlırız beaa Big Grin
Ara
adyge55
ağlamak varsa ben yokum uğraşamam sizinle Big Grin
Ara
TutkuM
sen al gelBig GrinBig GrinBig Grin dibinde bulamazsınBig GrinBig Grin
demi esra?
işe gitmezdim ya ben canım...sabah kalktım da işe gitmesi kaldıBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
aaa olmaz sende varsın kaçma murat sonra kim götürcek evimize bizi dimi sibelcim Big GrinBig Grin
Ara
TutkuM
esacım sarhoşla ağlanmaz ben başka şarkılar sölerim sana olmaz mıBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TutkuM
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa olmaz sende varsın kaçma murat sonra kim götürcek evimize bizi dimi sibelcim Big GrinBig Grin
tabe tabe Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su Anda Neyi ALkisLamak iSTerdiniz! €BeRimSin 12 854 04-03-2022, Saat: 07:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Şu anda dinlediğin şarkı ? Tam1_MaynaK 12,380 148,428 01-06-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Şu Anda Moraliniz % Kaç.... Yorgun Yürek 630 13,564 03-23-2021, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: badelie
  Telefonunuzda Şu anda kaç kontör var? :) chatlaq 848 15,496 03-13-2012, Saat: 05:54 AM
Son Yorum: Av.bey
  Şu Anda Kiminle Olmak isterdiniz..... Melek06 132 4,891 02-20-2011, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Classiic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 06:45 AM