:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kal diyeceğimi bekliorsan çok beklersin yolun açık olsun Big Grin

Desende faydası yoq ! Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Desende faydası yoq ! Big Grin

demem zaten boşa kelime oyunlarına girme istersen Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demem zaten boşa kelime oyunlarına girme istersen Big Grin

De diyen Yoq saten Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:De diyen Yoq saten Big Grin

e o zaman daha ne duruon burda hadi yolun açık olsun Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e o zaman daha ne duruon burda hadi yolun açık olsun Big Grin

Sana nee Big Grin Keyfimin kahyasımısın istediim zaman giderim Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana nee Big Grin Keyfimin kahyasımısın istediim zaman giderim Big Grin

evet kahyasıyım itirazınmı var hemen git ardına bile bakma hemde Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet kahyasıyım itirazınmı var hemen git ardına bile bakma hemde Big Grin

Nerden kahyası oLuon keyfimin beh ! Keyif benim kahyasınıda ben biLiom ! Big Grin Gidmiorum isteH var mı itirasın ? Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nerden kahyası oLuon keyfimin beh ! Keyif benim kahyasınıda ben biLiom ! Big Grin Gidmiorum isteH var mı itirasın ? Big Grin

var itirazım son sayı 3 kaybol Big Grin Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:var itirazım son sayı 3 kaybol Big Grin Big Grin

Son sayı die biŞe yoq! sayıLar sonsusdur ! Big Grin Seni şikayet edicam ! Big Grin Forumdan üye kovuo dicam Big Grin Sayın adminlerim Big Grin Mod Larım beNi duyuuuuN Tongue Big Grin
Ara
TuuBaa
Hatta qidioRum şikayet böLümüne konu acıcam Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 46 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 05:12 AM