:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanırım msjımı iyi okumadın sanırım yani benim uzun yıllar önce bıraktığım yere kadar tüm msjlara baktım o zaman sen yoktun bu forumda yani senin öyle bir msjına rastlamadım Big Grin

onu yazarken gülmediğin kesin bişey bundan adım kadar eminim Big Grin

Sanqi yazarken yanımadaydın nerden biLion ! CxCxCxCx Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanqi yazarken yanımadaydın nerden biLion ! CxCxCxCx Big Grin

ben bilirim evliya gibi insanım Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bilirim evliya gibi insanım Big Grin

TöBis töBis Big Grin Yamulcan ! Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TöBis töBis Big Grin Yamulcan ! Big Grin

bana diyene bak ona tobiş tobiş denmez töbe töbe denir benden önce sen yamulacan sonra bana gelme kurtar beni diye Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana diyene bak ona tobiş tobiş denmez töbe töbe denir benden önce sen yamulacan sonra bana gelme kurtar beni diye Big Grin

Töbe töbe de denmeZ Tövbe Tövbe denir Big Grin Sen 2 defa yamuLcan Tongue Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Töbe töbe de denmeZ Tövbe Tövbe denir Big Grin Sen 2 defa yamuLcan Tongue Big Grin

sende bayram edersin artık ben yamuldum diye Big Grin Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende bayram edersin artık ben yamuldum diye Big Grin Big Grin

Tesüf ederim yaNee Big Grin Ben o kadar kÖtü birimiyim :'( (Coq piS aLındım Big Grin )
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tesüf ederim yaNee Big Grin Ben o kadar kÖtü birimiyim :'( (Coq piS aLındım Big Grin )

kötümüsün iimisin onu zamanla anlıyacaz ne malum ii biri olduğun belki cadısındır Big Grin tüh alınacağını bilseydim daha önce söylerdim Big Grin
Ara
TuuBaa
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kötümüsün iimisin onu zamanla anlıyacaz ne malum ii biri olduğun belki cadısındır Big Grin tüh alınacağını bilseydim daha önce söylerdim Big Grin

Cadıyım ama köTü deiLim ! Big Grin
Küsdüm isteH ! Big Grin
Ara
adyge55
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cadıyım ama köTü deiLim ! Big Grin
Küsdüm isteH ! Big Grin

cadı olupta ii olanıda ilk sende gördüm Big Grin bunu zaman gösterecek Big Grin

sen küsecek bir cadıya benzemiorsun Big Grin

bu arada gözümden kaçtı sanma benim gibi gizli modda girmişsin buda benden sonra oldu Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 37 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 05:11 AM