:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
AfrâsyâB
murat abi benim ilk sorum bilader burası nasıl ısınıyo olucak onlarda türksün dimi dicek tanıtıcam kendimi Big Grin
Ara
CaNaT
aman kıyıda köşelerde olmasın Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:murat abi benim ilk sorum bilader burası nasıl ısınıyo olucak onlarda türksün dimi dicek tanıtıcam kendimi Big Grin

gerek yok gökhan sen zaten güneş gözlükleri havluyla felan girince direk tanırlar seni Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten onlarda haberi almış esra dışında kimi getirirsen getir diorlar Big Grin
:yikildim::yikildim: ÜNÜMÜ DUYMUŞLAR YANİ Big GrinBig Grin
O ZMN BEN GELMEYEM KİNE ACABA Big Grin
Ara
adyge55
yok toprağım şark köşesi hazırlatıom sana Big Grin

Gökhan senin daha zamanın var sen şimdi bunları düşünme Futbol kariyerine bak şuan zamanı gelince haber verecem sana Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: ÜNÜMÜ DUYMUŞLAR YANİ Big GrinBig Grin
O ZMN BEN GELMEYEM KİNE ACABA Big Grin

olmaz esra ölmek var dönmek yok Big Grin
Ara
AfrâsyâB
saol abimbeee Big Grin abla allah taksiratını affetsin şimdiden Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok toprağım şark köşesi hazırlatıom sana Big Grin

Gökhan senin daha zamanın var sen şimdi bunları düşünme Futbol kariyerine bak şuan zamanı gelince haber verecem sana Big Grin
Yaff gelsin gökhan da işte futbolcu yoktur şimdi orada Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok toprağım şark köşesi hazırlatıom sana Big Grin

tmm gelişim şerefine ilk gece bi sıra gecesi patlatırız artık Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz esra ölmek var dönmek yok Big Grin
tamam işte ölmek var dönmek yoktur işte bende bişi demedim ki Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 03:52 AM