:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii ya gidin bari ordan bana mail atmayı unutmayın tmm mı Big Grin
tamam atmazmıyız yiğenim Big Grin
Ara
CaNaT
siz bayağa bi kadroyu kurdunuz hea hadi bakalım Smile
Ara
adyge55
mail işi zor Ercan hatlar bozuk biliorsun telekom grevde Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz bayağa bi kadroyu kurdunuz hea hadi bakalım Smile
ewet yiğenim murat yardımcı oluyo işte oda olmasa valla Big GrinBig Grin :yikildim:
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet yiğenim murat yardımcı oluyo işte oda olmasa valla Big GrinBig Grin :yikildim:

ne demek esra siz değerli fanilere yardımcı olmayacazda kime olacaz demi ama Big Grin
Ara
CaNaT
tabi tabi illaki ib tanıdık olması lazım zaten yabancılık çekmeme açısından ii olur Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mail işi zor Ercan hatlar bozuk biliorsun telekom grevde Big Grin
MURAT HALLEDERİZ BEE TELKOMU BEN GELİCEM YAA Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi illaki ib tanıdık olması lazım zaten yabancılık çekmeme açısından ii olur Big GrinBig GrinBig Grin

toprağım sen kafanı yorma yavaştan senin yerinide hazırlıyom şimdiden Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi illaki ib tanıdık olması lazım zaten yabancılık çekmeme açısından ii olur Big GrinBig GrinBig Grin
HEYAA HAKLISIN BE YİÄžENİM
HA YİÄžENİM BU ARADA HALAMIZ GELMİŞ AKŞAMA GELİCEM DEMİŞ AMA
BEN GÖREMESSEM ÇOK ÇOK SELAM SÖYLERSİN DİMİ Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MURAT HALLEDERİZ BEE TELKOMU BEN GELİCEM YAA Big GrinBig Grin

zaten onlarda haberi almış esra dışında kimi getirirsen getir diorlar Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 12:09 PM