:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nereye gidiyorsun hemde bensiz hayatta bırakmam Smile
Big Grin valla muratın yanına ahirete gidiyom artık yiğenim sen gelme sen daha gençsin erken daha senin için biz nasılsa yaşlandık murat la o yanına çağırdı bende gidiyom artık zaman vermişti o doldu yani Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karabulutların teyzemle bir alakası varmı Big GrinBig Grin

yok yok onla alakalı deil o sadece ebediyete iştirak ediyor yani yanıma geliyor Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
ya geçmiş olsun gökhan
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin valla muratın yanına ahirete gidiyom artık yiğenim sen gelme sen daha gençsin erken daha senin için biz nasılsa yaşlandık murat la o yanına çağırdı bende gidiyom artık zaman vermişti o doldu yani Big GrinBig Grin

bu arada esra avatarına öle değilde artık dünyada değilim yaz bence Big Grin
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok onla alakalı deil o sadece ebediyete iştirak ediyor yani yanıma geliyor Big Grin

yazık oldu be seviyordum teyzemdir die söylemiyorum ama neyse Big Grin
Ara
AfrâsyâB
saol abla saol ercan abi az kalsın kırılıyodu sardılar murat abi sloganım o zaten Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazık oldu be seviyordum teyzemdir die söylemiyorum ama neyse Big Grin

gözün arkada kalmasın toprağım burası ordan daha güzel sadece biraz sıcak işte Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada esra avatarına öle değilde artık dünyada değilim yaz bence Big Grin
ya doğru da düşündüm bende onu ama nasıl yazacam onu bilmiyom yaw murat Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gözün arkada kalmasın toprağım burası ordan daha güzel sadece biraz sıcak işte Big Grin
evet doğru diyo ercan yiğenim murat sıcak olsun ben severim sıcağı zaten Big GrinBig Grin
yaff murat orda deniz varmıydı ya Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya doğru da düşündüm bende onu ama nasıl yazacam onu bilmiyom yaw murat Big GrinBig Grin

hıım al eline kğıt kağıt : artık bu dünyada yokum Big Grin yaz
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 01:17 AM