:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
d€n!z kısı
kısmam jnmSmile
hasanhusso3706
tamam sen merak etme kib
Ara
karizmajojuk1987
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anam bu jojuk yeni üye olduğu halde nasıl biri olduğumu annadıSmileama kimse kıymetimi bilmioBig Grin

bak bu yasta bu kadar konusma ıstersen sora 40 50 yasına gelınce yuzun ck kırışırr Tongue normaldede böle konusrmusun yoksa Big Grin
Ara
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heee tam kıymettliksin yaa yoqsa DAYaKLIK MI:? Big GrinBig Grin
ehu ehu qoptumBig Grin
tugfan
Alıntı:kowuonmuBig GrinBig Grin

yoq canım kovarmıyım aşk olsun....sadece arkadaşlarını bekletme....Big GrinBig Grin..sen gez biz yazışırız....haa bie yolda gezerken mümkünse yolun ortasından git....Big GrinBig GrinBig Grin
d€n!z kısı
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak bu yasta bu kadar konusma ıstersen sora 40 50 yasına gelınce yuzun ck kırışırr Tongue normaldede böle konusrmusun yoksa Big Grin
yoq normalde bu kadar çok konuşmam hatta köyde bi amca war bana sakine dioBig GrinBig Grin
tugfan
Alıntı:
bak bu yasta bu kadar konusma ıstersen sora 40 50 yasına gelınce yuzun ck kırışırr Tongue normaldede böle konusrmusun yoksa Big Grin

baq doğru sölüyoooo böle konuştukca sonunda ewde kalmada :yikildim: mazallah...sonra ewde kaldım die hıçkırıklara boğulursun....Big GrinBig GrinBig Grin
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq canım kovarmıyım aşk olsun....sadece arkadaşlarını bekletme....Big GrinBig Grin..sen gez biz yazışırız....haa bie yolda gezerken mümkünse yolun ortasından git....Big GrinBig GrinBig Grin
yoq canım arkadaşlarım beklemes Big Grinbu kadar mı çoq bıktın yolun ortasından gideiim de kurtulun dimiBig GrinBig Grin
tugfan
Alıntı:yoq normalde bu kadar çok konuşmam hatta köyde bi amca war bana sakine dioBig GrinBig Grin

uyyyyy sakine sakine nerde kaldı...neydiiii :S
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baq doğru sölüyoooo böle konuştukca sonunda ewde kalmada :yikildim: mazallah...sonra ewde kaldım die hıçkırıklara boğulursun....Big GrinBig GrinBig Grin
ben ewde kalmamBig Grinsewenim çoqSmile:$

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 44 Ziyaretçi
  Tarih: 05-25-2024, 06:41 PM